Що робити, якщо в твоєму житті немає сексу

Що робити, якщо в твоєму житті немає сексу
Іноді так трапляється, що його немає. Немає день, два, тиждень, місяць, і, який жах, рік. А ви живете, працюєте, вчитеся, зустрічаєтеся і... його знову немає. І начебто все добре, тільки чогось не вистачає. Самого приємного і бажаного. Сексу. Він пішов з життя разом з Сашком або Льошею. І ніяк не хоче повертатися, ні з ними, ні окремо, ні з кимось ще. А може Саша або Льоша у вашому житті є, але з сексом вони ніяк не пов'язані. Що ж робити, якщо у вашому житті немає сексуальних відносин. Закінчився останній роман, новий ще не з'явився на горизонті, а ви так звикли до хорошого. Хорошого сексу.

Вже давно не секрет, що відсутність в житті людини сексуальних відносин, що негативно позначається на його емоційному і фізіологічному здоров'я. Секс це не тільки і не скільки приємне заняття плюс фітнес, це ще і вплив на роботу внутрішніх органів, тренування окремих груп м'язів і приплив крові до важливих органів. Заняття сексом відмінна профілактика серцево-судинних захворювань і навіть раку. А ще це чудова можливість продовжити молодість - вчені і лікарі вже давно помітили, як секс позитивно впливає на регенерацію клітин, так і шансу впасти в «забуття» у активних людей менше. Звичайно, не варто ставитися до занять любов'ю як до процедури за медичними показаннями (хоча і таке буває). Все-таки від сексу в першу чергу потрібно отримувати взаємне задоволення і розглядати його як частину певних любовних, душевних стосунків. Адже він так піднімає настрій і самооцінку, особливо у жінок. Задоволених жінок. А його вимушене відсутність або фізіологічна незадоволеність може довести до важких депресій. У психології навіть є термін «статева абстиненція», що позначає період вимушеного статевого утримання з комплексом тяжких общеневротических проявів психофізичного дискомфорту. Простіше кажучи, та сама депресія.

Часто сама людина не може виявити причину своїх переживань, доводять його до неврозу. І вже в останню чергу вирішить, що справа саме в інтимних стосунках. Але коли закінчуються відносини любовні і люди розлучаються, підсумком все-таки стає припинення сексуальних відносин. І вам і так погано емоційно, а ще потрібно кудись направити купу енергії, яку ви раніше залишали в ліжку. І щоб ця незадоволеність не роз'їдала вас зсередини її потрібно сублімувати в якесь інше дію. Саме дія, а не споглядання ваших страждань. Адже секс це акт, рух, життя. Так чим же можна наповнити своє життя в очікуванні.. кохання. Що може зрівнятися з сексом по силі, енергетики, адреналіну? Такі грані життя, звичайно ж, є. І мова піде не про самоудовлетворении або фанатичне пошуку нового партнера. Шукати нові відносини в стані стресу не вийти. Психологічне напруження не дасть вам розслабитися і залучити чоловіка свободою і розкутістю, на жаль, не вийде. Чоловіки, незважаючи ні на що, самі хочуть вибирати, і бояться бути обраними об'єктами для сексуальної реалізації жінки. Ось такі метаморфози. Так, шанс знайти партнера для однієї ночі у вас є, але наступний вечір знову доведеться проводити одній або в пошуках пригод. Такі відносини на годину можливі і навіть пікантні. Але що вони залишають після себе. В кращому випадку - спогади. Чим же можна заповнити очікування і на що витратити втому і навіть злість.

Машина є? Тоді вперед на трасу займатися стритресингом. Правда ця забава для тих, хто вже впевнено володіє машиною. Зовсім не обов'язково вступати в клуб стритресеров і ганяти «офіційно-нелегальні» гонки. Можна і самій влаштувати невеликий заїзд у вечірній час. Вибрати маршрут, відповідну музику, бойовий настрій і вперед. До речі, цікавіше ганяти в парі - це коли ви негласно обираєте серед сторонніх учасників руху такого ж екстремала як ви змагаєтеся з ним. Гонка набуває вже зовсім інший сенс, тут і до обміну телефончиками недалеко. Якщо ганяти безглуздо набридло, то можна спробувати стритчеллендж - гонки з проходженням завдань по заданому маршруту. Що б дійти до фінішу тобі необхідно дістатися до всіх об'єктів, на кожному новому тобі будуть давати маршрут до наступного. Можливий варіант, що тобі дадуть карту, де не вказані назви вулиць, а тільки кілометраж і кут повороту. Або гра в розшук автомобіля, який рухається по місту і через певний час передає свої координати. Твоє завдання знайти цей автомобіль, його називають «лисицею» і прочитати код, який закріплений на задньому склі цієї машини. Повідомити код координатору гонки і ти «зловила лисицю». Брати участь в гонці можна не однієї, а з друзями, яких набитися може ціла машина. Дуже емоційна дія, яка дійсно відволікає від сумних переживань і дає здорову фізичну втому.

Піший туризм
Скажу відразу, що після викладення на 30 кілометрів думки про секс йдуть з голови надовго. Уявіть: лісовий або болотистий маршрут, рюкзак за спиною вагою кілограм в 7, на ногах гумові чоботи, температура повітря +10 (це вам пощастило) і група з 10 малознайомих людей. Марш-кидок максимум на 2 дні. Природно, що без відмінної фізичної підготовки вам там робити нічого. До таких походів готуються місяцями, але в них беруть участь не тільки професіонали. Є групи і для новачків, у них і маршрут коротше і легше, і темп повільніше. Походи відмінний шанс перевірити свою витривалість і моральний дух, вміння працювати в команді і швидко приймати рішення. Під час походу група більшу частину шляху занурена у свої думки і всі мовчать. Це відмінна можливість подумати і самій, і іноді правильні рішення приходять саме вчасно таких переходів. А ось на привалі після установок наметів, розведення багаття та приготування обідів починається веселощі з піснями під гітару, якщо ви, звичайно, після всього цього будеш в змозі веселитися. Одно-двох денні походи не сприяють романтичним знайомствам, у вас не вистачить часу когось ближче роздивитися. Скоріше це можливість нестандартно, в компанії повісті вихідні та привести свої думки в порядок. Зате вражень залишиться до наступного походу - на піший туризм дуже легко «підсісти».
Східні танці.
Східні танці, а саме танець живота, несуть у собі потужну сексуальну енергію. Навіть незважаючи на те, що стилістично це танець кохання, а не сексу. Танцівниця своїми рухами розповідає історію кохання, своїх переживань, розкриває почуття через музику. Однак виконання окремих елементів танцю, таких як трясіння стегнами, скручування, хвилі стимулює кровообіг в районі малого тазу, тим самим як би масажуючи внутрішні органи. А приплив крові внизу живота дає почуття задоволення сексуальної розрядки. Нерідко у професійних танцівниць не складається особисте життя. Танець не може виконуватися без повної емоційної віддачі глядачі, інакше це не мистецтво. І коли сцена повністю виснажує тебе, сил на кохану людину, на чоловіка іноді просто не залишається

Shopping
Жінки знають, де знаходиться точка G - універсальний рецепт порятунку від будь-яких проблем і неприємностей. І в горі, і в радості ми беремо кредитку і подруг і вирушаємо по магазинах. І всі печалі непомітно трансформуються в спідниці - брюки-топіки. І після кількох годин, проведених у магазинах, ми виходимо оновленими у всіх сенсах. І ніякі думки про секс, та й що гріха таїти, інколи навіть сам секс, не можуть зрівнятися із задоволенням від покупок.

Подорожі
Мова піде не про секс-туризм. Хоча сама ідея, загалом, теж не погана. На думку відразу приходять манливі засмаглими тілами пляжі Туреччини. Там вас, звичайно, чекають з нетерпінням. От тільки якщо все піде не так, як ви планували, проблем і неврозів тільки додасться. У цьому контексті подорожі потрібно розглядати, як якусь зміну обстановки та вражень. Поїхати кудись на час - перевірений спосіб втекти від проблем і в нашому випадку він працює на всі сто. Вибрати краще не «амебний» відпочинок на пляжі, а насичений різноманітними екскурсіями або пригодами. Європа для цього підходить найкраще, тим більше, що подорожувати там можна круглий рік. Взимку - гірськолижні курорти, навесні - чарівна Італія. А можна звернути свою увагу і на внутрішній туризм. І якщо банальне Золоте кільце набридло, а в Пітері ви були шість разів, то Росія на цьому не закінчується. А якщо - на літак і махнути в Іркутськ на Байкал, або на машині 8 годин і ви в Пскові. А вражень - на все життя.Увага, тільки СЬОГОДНІ!