Секс по дружбі: за і проти

Секс по дружбі: за і проти
Секс по дружбі - явище неоднозначне. Воно може мати як позитивні, так і негативні наслідки в залежності від особливостей відносин між друзями, їх характерів і т.п. Саме тому інтимний зв'язок може зруйнувати дружбу, так і зміцнити її.
Безсумнівним достоїнством сексу по дружбі може стати впевненість у партнері. Ви будете точно знати, що не зв'язалися з пікапером, який має намір використовувати вас, і не з базікою, вважає нормою розповідати всім про свої любовні пригоди. Швидше за все, ніякої зради не буде, та й секс між старими друзями, здавалося б, ні до чого не зобов'язує і не перекреслює минулого.

Але у цієї монети є й інша сторона. Пам'ятайте, що ваш друг може сприйняти сталося зовсім не так, як ви. Подумайте, що буде, якщо він зізнається вам у коханні. Що ви будете робити, якщо дружба почне переростати в закоханість лише у одного з вас? Рвати з-за цього дружні стосунки боляче, і ситуацію погіршує той факт, що вчинок одного неминуче ранить іншого.


Якщо ви змогли домовитися, що залишаєтеся друзями, а заняття любов'ю нічого не означатимуть, то і в цій ситуації згодом можуть з'явитися плюси і мінуси. За дружній секс говорить той факт, що вам не доведеться більше шукати чоловіка на стороні, адже поруч є ніжний, відмінно розуміє вас молодий чоловік, який здатний урізноманітнити ваше інтимне життя.

З іншого боку, є ймовірність, що секс з часом витіснить дружбу або перестане приносити задоволення одного з вас. Важко сказати, що станеться тоді, але занадто вже велика ймовірність розриву. Ще гірше, якщо з часом у вас або вашого друга з'явиться друга половинка. Від звичного сексу, швидше за все, доведеться відмовитися, щоб не зруйнувати нові відносини. При цьому між друзями можуть спалахувати сварки на ґрунті ревнощів, і про їх інтимної близькості рано чи пізно стане відомо нової пасії. Підсумок - зруйнована дружба і кінець нового любовного роману.

Як бачите, секс по дружбі може бути різним, як і його наслідки. Якщо ви все ж зважилися спокусити близької людини, постарайтеся зважити всі за і проти і будьте обережні, щоб не заподіяти болю ні йому, ні собі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!