Як фліртувати з чоловіком

Як фліртувати з чоловіком
Флірт - це своєрідне мистецтво і, в той же час, гра з легким сексуальним підтекстом, яка надає будь-якому спілкуванню особливу привабливість і шарм. Але найчастіше метою флірту є переведення відносин між чоловіком і жінкою на якийсь інтимний рівень.
Практично кожній жінці в своєму житті доводилося фліртувати. Тільки в одних це виходить краще, а в інших гірше. При цьому будь-яка представниця прекрасної статі має секрети, щоб привернути увагу до своєї персони шляхом легких натяків і жестів. Але все ж варто спробувати виділити кілька загальних способів легкої гри з нальотом еротизму.

Основним методом флірту був і залишається візуальний контакт. Тому пильний погляд і усмішка діють практично безвідмовно. Тільки треба пам'ятати одну умову - не варто переслідувати поглядом молодої людини. «Стріляти» очима можна на вечірках, в клубах, кафе і т.д. Піймайте погляд вподобаного чоловіка, посміхніться і повільно відверніться. Він все зрозуміє і обов'язково підійде до вас найближчим часом.

Під час бесіди акцентуйте увагу на свої достоїнства. Якщо у вас красиві довге волосся, то поправте пасмо, як би випадково впала на обличчя. Володієте стрункими ногами - надіньте міні-спідницю і, сідаючи, закиньте ногу на ногу. Є щасливою володаркою пишних грудей - розстібніть кілька верхніх гудзиків. Підкреслюючи свої принади, дотримуйтеся обережності: все має виглядати ненав'язливо і природно.


Ще одне важливе правило флірту - навчитеся приймати комплементи і робити їх у відповідь. Грайте словами, використовуйте своє почуття гумору. Адже похвала, що містить легку іронію куди краще незграбною лестощів. Тільки не переграйте: прочитавши на обличчі чоловіка образу, задерикувато засмійтеся і скажіть, що пожартували.Під час розмови з вподобаним людиною легко торкайтеся його рук, одягу. Робіть це ненав'язливо, акцентуючи увагу на своїх рухах тільки поглядом. Можете спробувати повторювати міміку, жести свого співрозмовника. Але без підготовки метод «дзеркала» використовувати не бажано, інакше чоловік вирішить, що ви його передражнює. Якщо все зробите правильно, то чоловік буде вас вважати найпривабливішою і бажаною жінкою.

Під час флірту відкиньте зайву сором'язливість і ведіть себе з цікавим чоловіком так, як ніби між вами немає ніяких бар'єрів, і ви цілком впливаєте на нього. Таким способом ви наблизити те, чого чекаєте від ваших відносин.Увага, тільки СЬОГОДНІ!