Еротичні фантазії: корисні і шкідливі

Еротичні фантазії: корисні і шкідливі
Сексологи запевняють, що хоча б раз у житті еротичні фантазії відвідували кожної людини. Однак всупереч поширеній думці про їх нешкідливості, з'явилася теорія, що вони можуть бути досить шкідливими. Все залежить від ситуації і часу, коли вони з'являються.
Фантазія - це не що інше, як трансформована думка, яку людина найчастіше прокручує в голові. Саме вона диктує, яку картинку запропонує вам ваша уява.

Одна з частих еротичних фантазій - це ніч, проведена зі своїм колишнім партнером. З'являється вона з тієї причини, що жінки дуже люблять прокручувати в голові минулі події, намагаючись розіграти різні варіанти розвитку подій. В результаті дама зосереджується на проблемі, зациклюється на ній і в результаті отримує рішення своїх проблем у вигляді фантазії. Психологи запевняють, що такі підказки уяви вкрай негативно позначаються на особистості. Пов'язано це з тим, що фантазія повертає вас в минуле і не дає рухатися в даний.

Інтим із зіркою - ще одна досить популярна жіноча фантазія. Вона може виявитися корисною, якщо жінка вміє відрізняти мрії від реальності. Адже якщо дама почне порівнювати своїх реальних кавалерів з придуманим, нічим хорошим це не закінчиться. Вони, природно, програють визнаному секс-символу. І відносини можуть дати тріщину.


Якщо жінці не вистачає грубої сили, у неї з'являються фантазії на тему того, як їй опановує ґвалтівник. Причому обов'язково прекрасний. Ніякого натуралізму, все тільки в любовних романах. Така фантазія може бути корисною. Адже найчастіше вона пов'язана з тим, що у жінки стоять внутрішні заборони на секс. А такі мрії допомагають їй розслабитись і придбати впевненість у собі. Але знову ж, якщо вона зможе зробити правильні висновки зі свого сну. Якщо ж жінка вдариться тільки в фантазії, вона ризикує пропустити життя повз себе.За словами сексологів, дами досить часто мріють про секс з іншим чоловіком в момент близькості зі своїм. І ця фантазія найшкідливіша і невідповідна до ситуації взагалі. Адже в момент близькості у партнерів почуття загострені, будь-яка дрібниця і абстрактність відчувається відразу. Якщо ж партнер дізнається, що не може заволодіти думками своєї подруги в такий момент, навряд чи у нього підніметься настрій. Така фантазія легко ставить під удар відносини в парі.

Якщо хочете пофантазувати, запропонуйте вашому чоловікові спільний перегляд фільму або рольові ігри. Це і відносини зміцнить, і фантазія точно буде корисною.Увага, тільки СЬОГОДНІ!