Зберігати вірність - талант?

Зберігати вірність - талант?
Інститут шлюбу з кожним роком модифікується і не завжди в кращу сторону. По телевізору постійно розповідають про скандальні зради зірок світового шоу-бізнесу. Родина перестала бути чимось непорушним, зберігати вірність подружжю в умовах вседозволеності і неприкритою розбещеності все складніше.
Найголовніше, що повинні вирішити для себе чоловік і жінка, зібравшись жити разом, це те, наскільки вони дорогі один одному. Якщо плануються довгострокові відносини, є бажання створити сім'ю і завести дітей, все стає просто. Ні він, ні вона не стануть руйнувати крихкий мир в парі інтрижками на стороні. І зроблять все, щоб виключити зради з власного життя.

У парах, де партнери ще не вирішили, яким буде розвиток відносин, все дещо складніше. Наміри завести інтрижку на стороні цілком можуть бути, особливо з боку сильної статі. Аргументують походи «наліво» чоловіки просто. Клятв вірності не давали, разом не живемо, які можуть бути питання. І добре, якщо партнер відразу попереджає, що він прихильник вільних відносин. Тоді у дівчини буде можливість відразу ж припинити спілкування і знайти більш надійного супутника життя. А ось якщо молода людина нечесна і намагається крутити роман за спиною постійної подруги, потрібно будь-якими способами вивести хитруна на чисту воду.

Ознак зради безліч - відчуженість, холодність, часті відлучки, відключений мобільний телефон, дивні дзвінки та смс і т.д. Пред'явивши всі ці докази, можна побачити реакцію. Якщо партнер все-таки хоче зберегти відносини, він буде намагатися виправдатися і пообіцяє припинити спілкування з суперницею. А якщо нічого не заперечує і віддає рішення про продовження відносин на відкуп жінки, значить, йому все одно, чи залишиться вона з ним чи ні. Продовжувати таку зв'язок не варто, чоловік явно не любить і давно хоче піти.

Зберігати вірність - це талант, доступний лише сильним особистостям. Заперечують зради ті, хто не хоче розмінюватися на дрібниці і твердо вирішив пов'язати життя з однією людиною. Крім того, вірність - це доказ величезної любові і поваги до власного партнеру. А випробувати настільки сильні почуття вдається, на жаль, небагатьом.Увага, тільки СЬОГОДНІ!