Як поводитися, якщо вас застали зненацька

Як поводитися, якщо вас застали зненацька
Вас з коханою людиною перервали в розпал пристрасті, як вести себе в подібній ситуації? Малогабаритні квартири, хороша чутність, чужа бесстактность... Деколи залишитися наодинці з чоловіком не так-то просто.
Ставитися до ситуації слід залежно від того, хто вас застав за приємним заняттям. Якщо це дитина, зберігайте незворушність. Спокійно попросіть малюка вийти, оскільки ви не одягнені. Або поскаржтеся, що ніяк не можете заснути, крутитеся, крутіться... Паніка або вимога негайно покинути кімнату змусять дитину думати, що він застав батьків за дуже поганим справою. І невідомо, як це відіб'ється на ньому в майбутньому.

Щоб більше не попадатися, встановіть на двері спальні замок. А якщо спите з малям в одній кімнаті, поставте ширму. Прослідкуйте, в який час дитина спить найбільш міцно, зазвичай це буває через півтора - дві години після засипання. Намагайтеся не шуміти, користуйтеся ванною, кухнею. Усамітнюватися можна не тільки в кімнаті.


Втручання рідних теж може затьмарити вашу інтимну близькість. Зайва тактовність у цьому питанні з вашого боку може призвести до того, що батьки все частіше і глибше будуть вторгатися в особистий простір. Почуття ніяковості тут не місце, це їм повинно бути соромно за нетактовність. Розрядити обстановку якої-небудь жартом. Подумайте, як урізноманітнити відпочинок батьків. Чим менше подій відбувається у них, тим більше їм цікава ваша життя.

Буває, що пристрасть захоплює на вечірці у друзів. У такі моменти не до думок про сторонніх, знайшли затишне місце - і чудово! І раптом чийсь веселий вигук за спиною. Висловіть різке невдоволення безтактністю людини, може бути так ви його смутите, і він швидко тікає. Але так ви точно приховаєте незручність, не виправдовуйтеся і не намагайтеся вибачатися.

Чим впевненіше ви тримайтеся, тим менша спокуса у людини іронізувати на тему ваших з чоловіком інтимних забав. Не варто боятися бути захопленим в момент пристрасті, важливо знати як до цього ставитися, щоб не відчувати почуття провини надалі. Така позиція дозволить зберегти гідний вигляд у будь-якій ситуації.Увага, тільки СЬОГОДНІ!