Як прибрати суперницю

Як прибрати суперницю
Відносини можна будувати як з вільним від всяких відносин партнером, так і з молодою людиною, яка живе ще зі своєю пасією, але готовий розірвати зв'язок, просто сила звички не дає можливості зробити цей крок. А ваше завдання - підштовхнути до ініціативи розставання з його дівчиною.
Для початку визначте, наскільки вам дорогий цей чоловік, і чи варто він того, щоб ви думали про те, як прибрати суперницю на шляху до щастя.

Коли ви все для себе вирішите, то починайте діяти. Але дуже акуратно і продумано. Наведіть довідки про життя вашої конкурентки, про її недоліки і достоїнства. Але ні в якому разі не питайте про все це у свого обранця, так як дані дії заздалегідь тягнуть ваше поразку в битві за коханого. Всю інформацію ви повинні дізнатися з інших джерел: або це ваші спільні друзі, які знають про колишні стосунки вашого чоловіка, або це соціальні мережі. Озброївшись цінними відомостями, можна приступати до плану повалення суперниці.

Ви якнайчастіше повинні демонструвати свого кавалера свої позитивні риси характеру. Звичайно, не варто забувати і про достоїнства конкурентки. Але для перемоги вам потрібно будувати порівняльний образ на ваших перевагах і її недоліках. Наприклад, ви обізнані, що ваша суперниця програє вам зовні. Та й фігура у неї далека від ідеалу. Зате ваша краса невимовна, та й ви є володаркою 90-60-90. Зробіть акцент на цьому. Нанесіть незвичайний вечірній макіяж, надягніть елегантне нижню білизну, панчохи, шпильки. Продумайте ваш образ. Звичайно, не забудьте про зачіску і вечірньому туалеті. Ваш вигляд повинен відволікти вашого обранця навіть від скороминущої думки про його колишній дівчині.

І не забувайте, ні в якому разі не нагадуйте йому про конкурентці, так як з одного боку це буде вас характеризувати як дівчину невпевнену в собі, а з іншого боку - даму вельми настирливу. Поводьтеся такс вашим чоловіком, неначе в його житті є тільки ви і нікого більше, крім вас.Увага, тільки СЬОГОДНІ!