Як зробити еротичний масаж

Як зробити еротичний масаж
Лікувальні властивості масажу відомі багатьом народам і культурам. М'які розслаблюючі дотику до шкіри, розминка м'язів, особливо у важкодоступних для людини місцях, самі по собі приносять задоволення, а ще краще, коли це робить кохана людина.

В еротичному масажі як ні в якому іншому важливо створити розслаблюючу атмосферу: приглушене світло (краще свічки, а не електрика, багато подушок і м'яких поверхонь (пуфики, дивани ...), пелюстки квітів, тиха спокійна музика. Можна запалити ароматні палички або свічки, але обмежте кількість ароматів: ви будете натирати ефірними маслами партнера, надлишок запахів може дати зворотний ефект.

Перш ніж масажувати партнера, розслабтеся самі. В іншому випадку йому буде передаватися ваше напруга і результату не буде. Змішайте 30-45 крапель ефірного масла іланг-ілангу, жасмину, троянди, рожевого дерева, ладану або за смаком партнера з базовим маслом: жожоба, мигдальним, абрикосових або виноградних кісточок. Укладіть партнера або посадіть.


Покладіть руки а плече і крижі партнера. Надавите на крижі кінчиками пальців і почніть водити колами за годинниковою стрілкою. Поступово розширюйте коло, але завжди повертайтеся у вихідну точку. Потім звузьте коло обертання до початкового радіуса.

Одну руку покладіть на голову партнера. Кінчиками пальців іншої руки підніміться від основи хребта до основи черепа, здійснюючи такі ж кругові рухи. Погладьте потилицю.

Масаж обличчя. Покладіть руки під підборіддя партнера. Проведіть пальцями вгору, до чола, по лобі і назад. При повторенні руху торкніться губ, носа, щік, очей партнера. Не натискайте на шкіру, щоб не викликати дискомфорту. Кожну частину обличчя обведіть три рази.Увага, тільки СЬОГОДНІ!