Еротичні фантазії: про що ти мрієш і що це значить?

Еротичні фантазії: про що ти мрієш і що це значить?
Еротичні фантазії таять в собі масу корисної інформації. В них в зашифрованому вигляді містяться ваші страхи і комплекси, які зовсім не мають відношення до сексу. І якщо ви вірно розтлумачите свої мрії, то зможете дізнатися масу корисної інформації і розібратися в собі.
Багато дівчатка-підлітки фантазують про інтимні зв'язки з відомими музикантами або акторами. Зазвичай це всього лише означає відсутність відповідного партнера в реальному житті. Однак коли таким мріям віддається дівчина старше двадцяти років, то за цим криються вже інші причини. Швидше за все, таким чином ви мрієте підняти самооцінку, адже «зоряний» бойфренд - це бажаний трофей, який покаже вашу перевагу над рештою дівчатами. Спробуйте зайнятися реалізацією себе в інших сферах - займіться кар'єрою чи хобі.

Не кожна жінка зізнається в тому, що хотіла спробувати б секс з двома чоловіками. Подібна фантазія говорить про те, що у пані є якесь сексуальне бажання, в якому вона соромиться зізнатися своєму партнерові, і яке, швидше за все, буде виконано, якщо в ліжку буде три людини.

Фантазії про секс з жінкою не обов'язково будуть бути ознакою нетрадиційної сексуальної орієнтації. Швидше за все, їх власниці не вистачає ніжності і ласки в ліжку. Її чоловікові варто затрачати більше часу на прелюдію та дбайливіше ставитися до своєї партнерки.


Згвалтування - досить поширена жіноча фантазія. Свій початок вона бере з дитячих комплексів, коли маленькій дівчинці вселили, що секс - це погано. У неї все ще залишилося табу на заняття їм, тому жінці і доводиться уявляти, що це не вона сама хоче зайнятися любов'ю, а її примушує чоловік.Секс на публіку вибирають закомплексовані натури, які жадають отримати схвалення суспільства і як коханки в тому числі. Крім цього, такі дівчата можуть хотіти всім продемонструвати, що вони користуються попитом й бажані для свого партнера.

Про секс з тваринами також думають багато жінок. Така дивна фантазія говорить про те, що між дівчиною та її молодим чоловіком немає взаєморозуміння. Жінці здається, що партнер її не чує і не розуміє, тому вона і представляє його в образі тварини.Увага, тільки СЬОГОДНІ!