Біль під час сексу: причини і методи боротьби

Біль під час сексу: причини і методи боротьби
Вся сила любові один до одного особливо сильно проявляється під час близькості. Однак іноді інтимне життя партнерів ускладнюється. Наприклад, коли статевий акт жінці доставляє не насолода і задоволення, а неприємні відчуття і навіть заподіює біль.

Ситуації, коли дівчата уникають статевих актів або зводять їх число до мінімального, не так рідкісні. Тоді приходить усвідомлення, що з жінкою щось не так. Але насправді проблеми можна легко вирішити. Основних існує декілька.

Недостатньо мастила.
У деяких випадках біль під час близькості може бути викликана короткою прелюдією. Іншими словами, дівчина не встигає збудитися, і у неї виробляється недостатня кількість мастила. Якщо попередні ласки зробити більш тривалими, від проблеми можна буде позбутися.

Однак не завжди відсутність мастила можна пояснити короткою прелюдією. Наприклад, при надмірному вживанні алкоголю і в період лактації її збільшення не дасть результату. Тоді ситуацію можна виправити, якщо використовувати спеціальні гелі-лубриканти, які можна придбати в аптеці.

Вагінальна інфекція.
Викликати біль під час статевого акту можуть і різні захворювання, наприклад, молочниця, герпес, хламідіоз. Але, як правило, ці інфекції викликають так само свербіж і печіння, неприємні виділення з піхви. Щоб уникнути зараження партнера необхідно користуватися презервативом, а так же звернутися до фахівця для призначення лікування.
Підвищена чутливість.
Піхву відрізняється великою чутливістю. І якщо креми, гелі та мило викликають навіть невелике роздратування, то при статевому контакті воно посилюється. Тому варто віддати перевагу мило без ароматичних добавок, а також вибирати нижню білизну переважно з натуральних тканин.

Гінекологічні проблеми.
Якщо під час близькості жінка відчуває різкий гострий біль, то необхідно звернутися до фахівця. Причинами можуть бути кіста яєчника, міома матки, ендометріоз та інші захворювання. У кожному конкретному випадку потрібно особливе лікування.

Інфекція сечостатевого тракту.
Коли в процесі статевого акту жінка відчуває біль між ніг або внизу живота або часті позиви до сечовипускання, це може бути ІМТ. В цьому випадку необхідно здати сечу на наявність інфекції, і, якщо діагноз підтвердиться, почати лікування, рекомендоване фахівцем.Увага, тільки СЬОГОДНІ!