Рольові ігри

Рольові ігри
Рольові ігри - один із способів урізноманітнити секс. Причому можливо безліч варіантів. Ви можете використовувати різні сценарії. Побути тим, ким давно хотіли стати, або тим, кого хотів би побачити в ліжку ваш партнер.

Якщо ваш секс став нудним, можна спробувати освіжити його. І зробити це за допомогою, наприклад, рольових ігор. Як заманливо стати знову студенткою, коли в ролі сердитого професора виступає ваш коханий чоловік.

Багато людей уявляють в сексі кого-то другого. І це, швидше, норма, ніж відхилення. Саме на цьому і заснований успіх рольових ігор. Ви даєте своєму партнеру побути з кимось іншим, не змінюючи вам. Спробуйте різні ролі, щоб зрозуміти, що більше подобається вам і вашому партнерові.

Причому обмеження повинно бути тільки одне - небажання партнера. Ви можете переодягнутися в підлітка, хулігана, повію чи викладача. Все залежить тільки від ваших фантазій. Подумайте, з ким би вам був цікавий секс. Можливо, вас зацікавить гра в даішника і водійку, яка порушила правила.

Звичайно, для кожної гри вам буде потрібна відповідна одяг та аксесуари. Вони не обов'язково повинні бути складними. Наприклад, гра в репетитора і учня / ученицю. Для неї потрібно тільки стіл, пара зошитів і ручка. Зате як захопливо знову опинитися в молодості і поглянути закоханими очима на свого вчителя! А те, що з ним можна буде робити, додасть пікантності ситуації.Костюми можна зробити і самостійно. Наприклад, для костюма повії можна вкоротити свою звичайну спідницю, зробити густий макіяж і залити лаком зачіску. Для того щоб зобразити сантехніка, чоловікові знадобиться будь-яка стара одяг та пара інструментів. А для гри в згвалтування взагалі потрібна тільки мотузка. Звичайно, костюми можна придбати в спеціалізованих магазинах, але і зробити їх своїми руками нескладно.


Гра - це не тільки прелюдія до самого акту. І в самому процесі ви не повинні забувати про вашу роль. Наприклад, якщо ви зображує незайманого / незайману, то вам потрібно задавати питання, робити здивоване обличчя, щиро захоплюватися новими для вас відчуттями.

Таких ігор можна придумати багато. Просто згадайте будь-яку ситуацію з вашого повсякденного життя. Можливо, вам сподобалася продавщиця, яка продала вам хліб. Або вам симпатичний ваш керівник або підлеглий. Вас може зацікавити і сувора бібліотекарка. Не варто обмежуватися декількома ролями.

Рольова гра може бути запланованої чи несподіваною. Якщо ви вибрали перший варіант, то обговоріть з партнером все деталі. Зробити це краще за пару днів до передбачуваної дії, щоб планування встигло забутися. Другий варіант складніше, але якщо ваш партнер зможе правильно включитися в гру, ви отримаєте незабутні відчуття.Увага, тільки СЬОГОДНІ!