Секс з одним: що тепер буде

Секс з одним: що тепер буде
Стверджувати, що не може бути дружби між різностатевими людьми просто нерозумно, так як щирі дружні відносини можуть бути не тільки між людьми однієї статі, а й між жінкою і чоловіком. Причому найчастіше саме така дружба найміцніша і чесна, адже немає ніякої заздрості і гордості. Відсутні закиди і претензії. Переваги різностатевої дружби - це впевненість, допомогу і турбота.
Справжня дружба - це вміння відмовити собі в чомусь бажаному і необхідному заради того, щоб підтримати близьку людину або допомогти йому. Впевненість у підтримці з його боку і в своїх можливостях - і є основа довірчих відносин. У близького друга завжди можна проконсультуватися з питань відносин з протилежною статтю, зануритися в таємницю психології.

Через деякий час практично у всіх випадках різностатеві друзі опиняються в одному ліжку. Найчастіше це відбувається внаслідок наявності проблем у однієї сторони. Люди зустрілися, хтось комусь «бідкався в жилетку», а потім зовсім випадково зайнялися сексом. В цей момент ніхто не думає про наслідки, думки «розбігаються» і тільки потім стає зрозуміло, що результат цього вчинку може принести сумні наслідки. Адже на цьому дружба і спілкування може закінчитися.


Добре якщо обидва одного не мають на цей момент пари, адже саме неприємне потім - це спілкування з другою половинкою близької людини. Як після цього дивитися в очі один одному або в очі своєму постійному партнерові? Однак почуття провини досить швидко проходить.Деякий час після випадкового сексу друзям краще не спілкуватися, а просто обміркувати, як тепер до цього випадку поставитися і що робити далі. Можна просто забути про це, продовжувати дружити, зробивши вигляд що нічого й не було. Або ж перевести відносини на інший рівень і розбавити дружбу періодичним сексом. Плюси таких відносин в повній відсутності зобов'язань і претензій з обох сторін. Однак якщо в одного або обох мається сім'я або постійний партнер, який знає про наявність близького друга протилежної статі, то можуть виникнути проблеми. Так як постійно приховувати такого роду відносини досить важко, в цьому випадку краще добре подумати, чи потрібна така головний біль.

Досить рідко, але цілком імовірно, що різностатева дружба може перерости в міцні відносини і любов. Така ідилія начебто відбувається випадково, але це тільки здається. Насправді просто закінчився процес становлення відносин, який може тривати роками і грунтуватися на взаємодопомозі меркантильного характеру, яка переросла в безкорисливу підтримку. А це і є головна складова будь-якої дружби. А що буде після сексу з одним вибирати вам, не помиліться.Увага, тільки СЬОГОДНІ!