Рольові ігри з чоловіком

Рольові ігри з чоловіком
В суєті звичних буднів сексуальне життя може стати монотонною і одноманітною. Однак розбудити пристрасті і романтику час від часу просто необхідно. Рольові ігри - відмінний спосіб відкрити нові сторони інтимного життя.

В магазинах інтимних товарів сьогодні продається чимало аксесуарів і нарядів, які можуть надихнути вас на рольові ігри. Костюми медсестер і покоївок, корсети і латексні комбінезони - все це вже можна назвати класикою. Якщо ви впевнені, що ваш чоловік володіє належним почуттям гумору і завзяттям, сміливо купуйте один з таких товарів.

Заздалегідь підготуйтеся до гри. Наприклад, костюм покоївки органічно впишеться в сценарій романтичної вечері. Підготуйте легкі закуски, канапе, шматочки фруктів, збиті вершки, вино. «Спецобслуговування» для вашого чоловіка можна влаштувати прямо в ліжку. Будьте готові до того, що ваша поява в настільки екстравагантному вигляді спочатку викличе посмішку чоловіки. Дійте в тому ж дусі і не відступайте: ще кілька хвилин гри - і він стане її повноправним учасником.

Під час рольових ігор не варто обмежуватися лише зовнішніми атрибутами. Спробуйте щось нове в ліжку, дайте волю своїм фантазіям і бажанням. Якщо на вас зухвалий костюм домінатрікс, візьміть контроль над ситуацією в свої руки. Напевно коханому чоловікові сподобається роль слуги пані, яка вимагає виконувати всі її потаємні бажання.
Втім, рольові ігри можна влаштувати взагалі без єдиного атрибута. Дійте, виходячи з характеру і настрою вашого чоловіка. Якщо він легкий на підйом і швидко включається в нестандартну ситуацію, влаштуйте імпровізовану гру.

Призначте незаплановану зустріч у віддаленому кафе, зробивши упор на крайню терміновість. При цьому переконайтесь, що у чоловіка насправді немає невідкладних справ. Прийдіть на неї і зробіть вигляд, що перший раз бачите одне одного. Почніть розповідати про себе: при цьому можна говорити правду, або піднести повністю вигадану «біографію». А потім запропонуйте негайно зайнятися сексом, перемістившись в найближчий готель або навіть в автомобіль. Загострення пристрастей і емоцій вам забезпечений.

Для організації рольових ігор можна дати один універсальний рада. Ніколи не використовуйте готовий варіант, якщо є сумніви, що ваш супутник життя сприйме все це адекватно. Спирайтеся на власну фантазію, помножену на знання бажань і особливостей вашого коханого чоловіка.Увага, тільки СЬОГОДНІ!