Секс по дружбі:? за і проти

Секс по дружбі:? за і проти
Іноді трапляється, що дружні відносини між чоловіком і жінкою переростають в сексуальні. Наслідки цього можуть бути самі різні - від повного розставання до щасливого шлюбу, так що в подібній ситуації є як свої плюси, так і мінуси.
Простота в стосунках є головною перевагою дружнього сексу, адже в таку зв'язок вступають люди, які добре знають один одного. Зазвичай у них немає ніяких зобов'язань, обмежень і претензій. Але, щоб подібний секс не закінчився розладами у відносинах, або не завдав біль одному з друзів, обидві сторони повинні бути чесними не тільки один перед одним, а й перед самим собою. Якщо ви впевнені, що не чекаєте від свого партнера щось більшого, тоді такий секс може припасти вам до душі.

Наступний позитивний момент - зручність відносин під час дружнього сексу. Немає потреби запам'ятовувати круглі дати, знайомитися з родичами своєї половинки, друзями, здогадуватися про бажаннях і ходити на побачення. Партнери просто приносять задоволення один одному і живуть кожен своїм життям.


Але не забувайте про те, що секс і емоції не можуть не стикатися. І якщо ви залишаєтеся байдужі до свого друга, не факт, що і він ставиться до вас також. Можливо, в глибині душі один з вас буде сподіватися на продовження відносин і переживати з приводу довгих отлучек одного. Звідси може виникнути образа і ревнощі, які є поганими союзниками дружніх відносин.

Також не всі люди можуть ділити свого партнера з ким-небудь ще, а це має бути обов'язковою умовою дружнього сексу. У одного з вас, рано чи пізно, з'явитися постійний партнер, якому навряд чи сподобатися ваш дружній секс. В цьому випадку він повинен буде зробити вибір, і не факт, що він буде на вашу користь.

Буває й так, що секс по дружбі трапляється один раз, коли друзі не можуть упоратися зі своїми емоціями, наприклад, під великою кількістю випитого спиртного. Після цього продовження сексуальних відносин нікому не потрібно, але і дружба вже зіпсована. В цьому випадку краще поговорити один з одним по щирості і врятувати те цінне, що у вас є - ваші дружні стосунки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!