Дискомфорт під час сексу

Дискомфорт під час сексу
Дискомфорт і хворобливі відчуття під час інтимної близькості здатні звести нанівець всі задоволення від сексу. Крім того, це привід для обов'язкового візиту до лікаря-гінеколога! Біль під час статевого акту - не норма, а неприємні відчуття часто сигналізують про проблеми зі здоров'ям.

Одна з імовірних причин дискомфорту в інтимні моменти - вагінізм або страх перед близькістю. Цей варіант можливий, якщо у вас був не дуже вдалий сексуальний досвід, і спогади про неприємних відчуттях або діях колишнього партнера не дозволяють повністю розслабитися. Не бійтеся поділитися з улюбленим своїми страхами: впоратися з проблемою удвох набагато легше. Постарайтеся максимально продовжити прелюдію, зосередивши свою увагу на взаємних попередніх ласках. У разі необхідності зверніться до сексопатолога.


Якщо ви відчуваєте дискомфорт тільки в певних випадках, то справа в сексуальної несумісності з партнером. Це проблема вирішується досить просто: дослідним шляхом визначте ті позиції, в яких обидва коханця відчувають тільки приємні відчуття. Ідеальна поза «наїзниці», коли жінка повністю контролює темп, ритм і глибину проникнення.

Свербіж і печіння під час статевого акту можуть свідчити про наявність інфекції або запальних процесів. Якщо вас турбують ще й сірі або зеленуваті виділення, казеозні по консистенції, то потрібно негайно звернутися до лікаря. Подібні ознаки властиві цілому ряду захворювань: кандидозу, герпесу, микоплазмозу, хламідіозу та інших. Також варто виключити ймовірність розвитку запалення статевих органів, зокрема, вульвіту, бартолинита та вагініту.

Біль під час проникнення статевого члена може бути викликана недостатньою кількістю змащення. Наприклад, коли ви недостатньо порушені, не відчуваєте потягу до партнера. Крім того, сухість піхви може бути ознакою гормональних порушень, а також запалення бартолінієвої залози. Адже саме вона відповідає за достатнє вироблення змазки. У цьому випадку також варто записатися на прийом до лікаря.Увага, тільки СЬОГОДНІ!