Як носити рукавички з обрізаними пальцями

Як носити рукавички з обрізаними пальцями
Колись аксесуар байкерів, водіїв і неформалів, рукавички з обрізаними пальцями стають тепер атрибутом витончених модниць. У США такі рукавички називали «бум» або «бродяга», і ці назви наводили на думку про жебраків і бездомних, у яких не було навіть цілої пари рукавичок. Тим дивніше, що зараз такі рукавички прагне мати в своєму арсеналі кожна гламурна модниця.

Більш поширена назва рукавичок без пальців - гловелетты. Історія популярності гловелетт починається у вісімдесяті роки - тоді вони були в ходу у панків і байкерів, а ще у велосипедистів. Тут все дуже просто - рукавички без пальців забезпечували добру вентиляцію, щоб руки не потіли.

Через такий от «бунтарської» історії гловелетты стали модним аксесуаром таких бунтарів і бунтарок - «поганих» хлопчиків і дівчаток. Багато музиканти виходили на сцену, надівши гловелетты, і тоді вони були лише елементом стилю. Лише набагато пізніше англійський співак Нік Кершау вперше одягнув в'язані гловелетты, і тут модники світу зрозуміли - ці чудові рукавички можуть ще й зігрівати!

Тоді ж з'явилася мода і на мітенки. Це теж рукавички без пальців, тільки на відміну від гловелетт пальці в них не роз'єднані. Подейкують, що мітенки були винайдені самим Джорджем Вашингтоном.

Якщо у вас завалялася така ось пара митенок (або якщо ви тільки що купили, перед цим довго досліджуючи асортимент модних магазинів), то для початку ознайомтеся з деякими рекомендаціями, які допоможуть вам визначити, з чим краще носити цей аксесуар.

Короткі мітенки (довжина яких приблизно до кінця зап'ястя) добре поєднуються з куртками, класичними пальто і жакетами.Довгі мітенки чудово підійдуть до жакетам з укороченими рукавами і жилетами.

Мітенки чудово підходять і до суконь з коротким рукавом і рукавами-ліхтариками. Деякі дівчата наважуються надягати рукавиці навіть з майками і топами.


У нинішньому сезоні найбільш актуальними вважаються мітенки та гловелетты з кашеміру і вовни. Найкраще вони виглядають з іншими в'язаними речами. Якщо у вас є шкіряні рукавички без пальців, то спробуйте носити їх з ботильйонами, тренчем, об'ємним шарфом і джинсами.

До речі, існують забавні гловелетты та мітенки зі спеціальними ковпачками» - їх одним рухом можна перетворити в рукавиці, щоб кінчики ваших пальців не замерзли.

Експериментуйте, не бійтеся поєднувати такі рукавички з різними речами, і нехай дух гарячих вісімдесятих буде в вас живий!Увага, тільки СЬОГОДНІ!