Чоловічий характер жіночого гардероба

Чоловічий характер жіночого гардероба
Одним із звинувачень, яке пред'являли Жанні д? Арк, було одягання в чоловічий одяг. Сьогодні, на щастя, цим нікого не злякаєш і навіть не здивуєш. Безліч предметів одягу чоловічого костюма давно і міцно влаштувалися в жіночому гардеробі.
Брюки, сорочки, краватки, смокінги, піджаки, жилети, запонки, важкі ремені, джинси, чоботи-козаки ... Перераховувати запозичення в жіночому гардеробі з чоловічого можна майже нескінченно.

Зрозуміло, ті ж самі речі жінка носить по-іншому, створюючи незліченну безліч ансамблів по своєму смаку. Чоловічі речі наповнюються новим змістом. Високий каблук, відповідний мейк-ап, красива зачіска та чоловічий одяг в жіночому гардеробі набуває класичний характер.

Ще Ів Сен Лоран в минулому, ХХ столітті, почав значно збагачувати жіночий гардероб за рахунок чоловічого. Його стараннями шкіряні піджаки, смокінги і високі чоботи типу ботфорт стали звичною частиною жіночого вбрання.

Уже багато десятиліть брючний костюм є фаворитом жіночої моди. Змінюються фасони та акценти, але без брючного костюма неможливо уявити собі жіночий гардероб, незалежно від віку та фігури. Найближчим часом повернення костюмів в чоловічому стилі - трохи укорочений жакет і вільно сидять штани. Найбільш придатними тканинами визнані щільний бавовна, атлас і тканини шовкового переплетення чорного і всіх відтінків сірого кольорів.

Чоловічі сорочки - це ще одна деталь гардероба, «міцно відвойована» жінками. Такі сорочки на дівчатах перестали сприйматися як щось епатажне. Сорочки в клітку гарні для невимушеній обстановки і відмінно поєднуються з джинсами. Сорочки в смужку - давно вже частина жіночого офісного стилю. Зрозуміло, перейшовши в жіночий гардероб, чоловіча сорочка змінилася, була підігнана під особливості жіночої фігури.


Піджак, який неначе стягнуть з чоловічих широких плечей і накинуть на тендітні жіночі, отримав назву «піджака бойфренда». І сьогодні його пропонують увазі модниць майже всі провідні модельєри світу. Втім, щоб уникнути непотрібних витрат, можна гарненько пошукати в шафі друга або батька.

Капелюх фасону «федора», яка виглядає так, як ніби її щойно зняли з голови гангстера тридцятих років - ще одна «фішка» жіночого гардероба в чоловічому стилі. Літні з соломки або демісезонні з фетру капелюшки цього фасону, ще їх називають «борсаліно», давно вже перекочували на жіночі головки.

Краватка - цей недавно ще суто чоловічий аксесуар - теж став предметом жіночого жадання. Образ офісної діви - в блузці сорочкового крою, атласному жилеті і краватці - розбурхує уяву багатьох чоловіків.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!