Найзнаменитіші жіночі духи в історії

Найзнаменитіші жіночі духи в історії
Ринок парфумерії ніколи не відчував кризи. Перші пахощі почали використовуватися ще в стародавньому світі, і з тих пір модники і модниці кожної епохи старалися оточити себе шлейфом приємних ароматів. Більшість з цих ароматів благополучно забулося і пішло в небуття, але деякі залишили помітний слід в історії і користуються популярністю до цих пір.
Chanel №5
Вперше Прикладом на жінок чоловічі костюми, яка воліла химерності комфорт і жіночність, легендарна Габріель Шанель стала однією з створювачок найзнаменитішого в світі аромату, яким ось уже 90 років користуються жінки всього світу. Історія створення аромату неймовірно романтична. У 1921 році, в період ніжною дружби Коко з князем Дмитром Павловичем Романовим, Шанель попросила парфумера Ернеста Бо створити самий жіночний аромат. Шанель особисто дегустувала безліч представлених зразків, а потім, на одній з таких проб, навмання взяла зразок №5, попросила додати туди трохи конвалії і зупинила свій вибір на ньому. Так і народився безсмертний Chanel №5, перший в історії не квітковий жіночий аромат, який донині не втрачає актуальності.

Shalimar
Поєднання «східний аромат» щільно увійшло в побут парфумерів, і тепер відрізнити типові східні нотки в ароматі туалетної води не складає труднощів. Але першим східним ароматом, представленим широкій публіці в 1925 році став «Шалімар», створений Жаком Герленом. В аромат своїх духів Герлен уклав зворушливу історію кохання індійського шаха і його наложниці. Герлен водив дружбу з власником стеклодувной фабрики Баккара, який виготовив витончений кришталевий флакон. Традиційний флакон був видозмінений лише в 2001 році - він набув більш простий і практичний вигляд.

Joy
У самий розпал Великої Депресії в США, коли американські модниці не були впевнені в завтрашньому дні і більше не могли дозволити собі шикарних нарядів, кутюр'є Жан Пату вирішив зробити для них подарунок. Він випустив парфуми Joy («Радість»), мабуть, самі квіткові з усіх існуючих. Вельми неоднозначний подарунок, адже ціна за флакон духів теж зашкалювала - для виробництва несколькіз милилитров аромату вимагалося понад 10 тисяч квіток жасмину і більше 300 троянд. Тим не менше, сам аромат просякнутий надією на світле, багате майбутнє і дійсно принесе радість будь цінителькам ароматів.


Jicki du Gerlain
Майже жоден аромат не дійшов до нинішніх часів з XIX століття, і легендарний Jicky - приємний виняток. У ті далекі часи Еммі Герлен, творець парфумів, був закоханий в англійку по імені Джикії. До нещастя, закоханим не судилося знайти щастя, і Герлен назвав ім'ям коханої свій новий аромат. Унікальність аромату полягає в тому, що вперше жіночий аромат припав до смаку і чоловікам і довгий час вважався універсальним.

Youth Dew
Назва аромату перекладається як «Роса юності». Він був створений в 50-і роки XX століття американкою Есте Лаудер, яка прагнула подарувати радість користування парфумом не тільки еліті, але і простим дівчатам, які до того не могли собі дозволити подібної розкоші. Іншими словами, це перший бюджетний варіант духів. Витончений флакон, що нагадує жіночу фігуру в сукні, не змінює свого вигляду донині.

«Червона Київ»
Проте радянські парфумери теж вміли народжувати легенди. Наприклад, культові духи «Червона Київ», створені на парфумерній фабриці «Нова зоря». Складом цих духів приписують найнеймовірніші, неправдоподібні й романтичні історії, однак достеменно дізнатися, як саме був підібраний цей букет, дізнатися зараз неможливо. Тим не менш, перші радянські красуні обожнювали аромат «Червоної Москви», а деякі пані вважають за краще ці духи досі.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!