Короткий рукав і довгі рукавички

Короткий рукав і довгі рукавички
Переглядаючи журнали мод і покази дизайнерського одягу, ви напевно помітили, що дуже багато моделей верхнього одягу мають укорочений рукав. Причому це не три чверті, як раніше, а довжина до ліктя або коротше. Рукава деяких сучасних моделей ледь прикривають плечі. Поширюється ця тенденція на різні варіанти верхнього одягу: куртки, пальто, жакети, піджаки, френчі, жилети і навіть шубки.

Дизайнерська знахідка «короткі рукави» може здатися вдалою і оригінальною, але з точки зору функціональності це не завжди зручно. По-перше, холодно, особливо в північних районах країни й регіонах з підвищеною вологістю. По-друге, не завжди вдається поєднувати таку верхній одяг з іншими нарядами. Наприклад, безглуздо буде виглядати кольорова кофта з рукавом три чверті під сірим картатим пальто з коротким рукавом. Як же бути? Не можна носити тільки штани й чорні сукні, які можна поєднає з будь-яким верхом.

На допомогу, як завжди, приходять аксесуари, а саме - довгі рукавички. Так-так, саме довгі рукавички дадуть вам можливість носити будь-який одяг під пальто і курткою з коротким рукавом. Вони вдало завершать образ, додадуть вам оригінальності і дозволять поєднувати різні вбрання.

Але і рукавички потрібно правильно підібрати. Розібратися треба спочатку з кольором. Класичні чорні рукавички підходять практично до будь-яких кольорів одягу, крім світлих, так і зі світлими тонами їх можна поєднувати, одягнувши чорні чобітки або чорний шарфик. Сірий колір є універсальним, він підійде і до білої, і до чорної, і до сірої одязі. А ось з кольоровими рукавичками потрібно бути акуратніше, сміливе поєднання кольорів можливо лише завдяки кольоровим аксесуарів: шарфикам, сумочок, брошках.

Зверніть увагу і на фактуру рукавичок. До шкіряним курткам і піджаків підійдуть рукавички з натуральної і штучної шкіри, замші і атласу. З пальто краще виглядають вовняні і кашемірові рукавички.
Молодим людям дуже подобається ультрамодний варіант - довгі рукавички з обрізаними пальцями, або, як їх ще називають, гловелетты. Часто вони мають невеликі декоративні отвори і на кистях рук, і по всій довжині. Дуже модно і елегантно виглядають ажурні гловелетты, їх можна сміливо носити і з сукнями, і топами без рукавів. На піку популярності в новому сезоні - рукавички з обрізаними пальцями з кашеміру. Їх носять і з пальто, і з куртками, і з шубками. Особливо добре вони виглядають з кашеміру пальто, складно доповнюючи їх.

Альтернативою гловелеттам стали мітенки. Це також довгі рукавички з обрізаними пальцями, але, на відміну від гловелетт, окремий отвір є лише для великого пальця, інші пальці знаходяться разом. Мітенки виготовляються з вовни і добре комбінуються з пальто і шубками.

Дизайнери і модельєри так люблять довгі рукавички тому, що їх можна поєднувати з одягом будь-якого стилю: класичного, спортивного, casual, молодіжного і неформального. Їх люблять і молоді, і зрілі люди. А одяг з коротким рукавом уявити без них неможливо!Увага, тільки СЬОГОДНІ!