Модні стрижки зими 2012

Модні стрижки зими 2012
Кожна жінка прагне бути привабливою і навіть чарівною. Давно відомо, що зачіска - одне з головних прикрас жінки. Як вибрати стрижку, щоб вона підходила до обличчя і при цьому виглядала модно і стильно. Останні покази мод виявили основні тенденції зимового сезону 2011-2012. Якими ж вони будуть? На піку моди залишаються довге волосся і жіночний стиль. Основний упор робиться на здоров'я волосся.

Повернувшись до жіночності, дизайнери пропонують блондинкам спробувати себе в ролі ангела, накрутивши волосся на бігуді по всій довжині. Укладка волосся при цьому потрібне мінімальна. Досить просто злегка розчесати, створивши невагоме хмара, яка обрамляє обличчя. Молодим брюнеткам можна порадити зачіску з пари вже звичних, французьких кіс. Власницям довгого волосся пропонується зачісувати волосся назад і скріплювати їх на потилиці шпильками. Зачіски при цьому може бути як гладка, так і об'ємна.


Для жінок з волоссям середньої довжини розроблені стильні зачіски з ніколи не старіючим локонами. Локони можуть тільки обрамляти особа, або розподілятися по всій голові, головна умова - вони повинні бути м'якими і жіночними. Загадковий образ таємничої незнайомки знову в моді. Асиметричні стрижки з плавним переходом довжини, створюють неповторний ефект при русі.

Не оминули своєю увагою дизайнери і жінок з коротким волоссям, їм пропонуються модні стрижки з різними незвичайними рішеннями. Довга чубчик або окремі пасма, асиметрична довжина, ефект легкої недоглянутості або абсолютно пряме волосся. Вибір великий, кожна жінка зможе підібрати те, що їй більше підходить.

Яка б не була стрижка, не маловажним фактором залишається колір волосся. У наступному сезоні блондинкам пропонується стати «платиновими». Для брюнеток модними залишаються теплі шоколадні відтінки і модне мелірування.Увага, тільки СЬОГОДНІ!