5 Нарядів для поїздки за місто

5 нарядів для поїздки за місто
Для настав сезону поїздки за місто дуже актуальні. Усі прагнуть знайти тихе містечко і гарненько відпочити від міської суєти. При цьому навіть на природі кожна дівчина хоче виглядати надзвичайно.

Кожна з нас навіть у заміській поїздці хоче виглядати привабливо. Однак, одяг має бути не тільки красивою, але і зручною. Ось п'ять комплектів, в яких навіть на пікніку ви будете неперевершеною:

Комплект перший: спортсменка.
Наряд зручніше, ніж спортивний костюм, складно собі уявити. Однак, ті костюми, які пропонуються на ринку сьогодні, крім зручності ще й відрізняються красою. Так, ви можете підібрати яскравий костюм, кольорові мокасини і виглядати на пікніку неперевершено.

Комплект другий: для жарких днів і струнких ніжок.
Жодна дівчина з красивими ніжками не захоче ховати їх навіть в заміській поїздці. При цьому, вибравши спокусливі шортики, не забудьте підібрати і відповідне взуття. Крім того, надіньте гольфи: вони і красу ніг підкреслять, і захистять ноги від порізів травою.


Комплект третій: реп-стиль.
Для заміської поїздки відмінно підійдуть широкі штани і масивні кросівки. Свою ж жіночність і красу можна підкреслити невеликим обтягуючим топом з помітною написом.

Комплект четвертий: модний образ.
Масивні кросівки, настільки модні в цьому сезоні, також можна поєднувати і з яскравими лосинами або джинсами-скіни. Довершить комплект яскрава довга футболка.

Комплект п'ятий: для справжніх леді.
Ідеальний комплект для поїздки за місто для справжніх леді - це спідниця-шорти, спортивні балетки, а також футболка-поло. Ефектно доповнить ансамбль тенісний козирок.Увага, тільки СЬОГОДНІ!