Зірки носять яскраві аксесуари

Зірки носять яскраві аксесуари
Безумовно, кращі друзі дівчат - це діаманти. Однак все ж не варто позбавляти себе задоволення спробувати всі можливі способи самовираження. В цьому як раз таки і досягли успіху зірки шоу-бізнесу. Зіркові особистості дуже уважно ставляться до вибору аксесуарів для чергового світського заходу. Нерідко вони віддають перевагу яскравим аксесуарам, сміливим і навіть зухвалим. Це дозволяє зіркам підкреслити свою індивідуальність і абсолютно не заважає виглядати красиво і гармонійно.

Почати варто, мабуть, з прикрас для вух. Сережки сьогодні можуть бути настільки різними, тому говорити про якісь модні віяння не доводиться. Знаменитості демонструють нам сережки всіх форм і розмірів: від маленьких «цвяшків» (Кейт Бланшет, Джессіка Альба) до посипаних коштовностями «люстр» (Наталі Портман, Айшварія Рай).

Шийні прикраси представлені різноманітними кольє. Правда від класичної форми цієї різновиди прикрас мало що залишилося. Масивні ланцюги вибирає Хофит Голан, прикрашені великими каменями намиста - Джессіка Альба. Дуже вражають кольє скромного дизайну, але з величезними діамантами на Ніколь Кідман.

Що стосується кілець, то тут все досить просто. Якщо ви виберете масивне золоте кільце з величезним кольоровим каменем в середині і в обрамленні розсипи діамантів, то абсолютно точно не прогадаєте. Саме так і вчинили Різ Уізерспун, Міні Драйвер і Джесіка Альба. Ще одна тенденція - масивні кільця з безліччю невеликих кольорових каменів (Скарлет Йохансон, Хіларі Суонк, Дженніфер Хадсон).


Перейдемо до браслетів. Сьогодні це практично твори ювелірного мистецтва. У моді жовтий метал, досить скромний дизайн, геометричні форми, ланцюги. Актуальні також прикраси з смарагдами. Так Анджеліна Джолі в Каннах була помічена в зеленому браслеті із власної колекції.

І наостанок сумочки. Як і раніше актуальні золотисті клатчі. В якості головного прикраси супочек найчастіше виступають різнокольорові стрази. Так само популярні панчохи в тон сукні з якими-небудь ефектними деталями.

Головна модна тенденція у сучасних зірок - прагнення виділитися, відзначитися. І допомога аксесуарів в цьому важко переоцінити.Увага, тільки СЬОГОДНІ!