Базовий гардероб сучасної жінки

Базовий гардероб сучасної жінки
Гардероб сучасної жінки вже давно не залежить від розмірів шафи - шанувальниці різноманітних стилів в одязі звикли собі ні в чому не відмовляти. Але серед усього розмаїття нарядів можна виділити кілька ключових деталей одягу, які можна назвати базовими.

Для чого цей стратегічний запас? В силу своєї консервативності і не виходить з моди класичної спрямованості, базовий гардероб являє собою своєрідний варіант нарядів для будь-якої ситуації. Комбінуючи окремі предмети, змінюючи аксесуари й акценти, можна домогтися створення ілюзії існування немислимої кількості нарядів.

У необхідний мінімум включаємо костюм класичного покрою - піджак, брюки і спідниця. Бажано дотримуватися однотонних забарвлень, але наявність непомітного малюнка теж допустимо. Блузок слід мати кілька - білу, кольорову і ошатну. Будь-яка з них буде поєднуватися з базовим костюмом. Додаємо аксесуари - туфлі, сумка на кожен день, легкі шарфики і шийні хустки.


Гардероб сучасної жінки неможливо уявити без спортивного одягу, тому доповнимо його джинсами, спортивними штанами і джемпером, кросівками та зручними футболками. Активна дівчина завжди має під рукою рюкзак або сумку підходящого покрою.

Одяг для урочистих випадків в принципі не можна віднести до базового гардеробу, але деякі винятки все ж є. Обзаведіться безпрограшними варіантами - маленьким чорним платтям і «коктейльним» нарядом легшого покрою. Наявність відповідного взуття і пари комплектів прикрас тільки вітається.

«Теплий» гардероб теж має право на базову комплектацію. Обмежимося теплим светром на випадок довгих зимових прогулянок, легким пуловером спокійній забарвлення для міського життя і декількома предметами верхнього одягу. Пальто, яке можна одягнути в прохолодний день, плащ для міжсезоння, зимова дублянка або куртка. На випадок урочистих виходів можна обзавестися дорогою шубою або елегантним чорним пальто. Не забуваємо про головні убори - тепла шапочка, річна капелюх і осінній бере.Увага, тільки СЬОГОДНІ!