Як одягатися на пляжі

Як одягатися на пляжі
Вибір пляжного гардероба піднімає настрій задовго до самого відпустки. Правильний одяг для поїздки на море забезпечить вам комфорт, красу і захоплені погляди оточуючих. А речі, які ви надягали на пляж, будуть ще довгий час навіювати приємні спогади про відпустку.
Ваше перебування на пляжі повинно приносити задоволення і вам, і оточуючим. Підкреслити достоїнства фігури, насолоджуватися комфортом, бути стильною на відпускних фотографіях - всього цього можна домогтися за допомогою продуманого пляжного гардероба.

Підберіть всі речі заздалегідь. Безпосередньо на відпочинку ви можете лише придбати аксесуари та інші приємні дрібниці, які в надлишку продаються на більшості курортів.

Візьміть, як мінімум, два купальника. Після виходу з морської води бажано надягати сухий купальник. Це правило особливо актуально для дітей. Постарайтеся вибрати такі моделі, в яких ви відчуваєте себе максимально комфортно.

Перебування на пляжі, як правило, не обмежується лежанням на сонці. Ви можете зробити перерву і пройтися уздовж берега, сходити в бар або відправитися на міську прогулянку. Для цього вам необхідна зручний одяг, яку ви можете надіти поверх купальника, не знімаючи його. Це може бути туніка або сарафан на блискавки, коротка спідниця або легкий топ.


Перед поїздкою на море обов'язково придбайте парео. Цей універсальний аксесуар стане вашим незамінним помічником. Його можна використовувати як накидку на голову, зробивши з нього тюрбан. Якщо ви пов'яжете його навколо талії - у вас з'явиться зручна спідниця. Крім того, існують десятки способів, як перетворити парео в сарафан і навіть брюки.

Обов'язковим предметом вашого пляжного гардероба повинен стати будь-якої головний убір. Це може бути капелюх, бейсболка або хустку, однак голову необхідно тримати закритими. Цей захід не тільки допоможе вам уникнути сонячного удару, але і збереже в порядку волосся.

Вишуканий пляжний стиль ви можете створити за допомогою модних деталей. Містка і яскрава сумка, красиві в'єтнамки, розкішні сонячні окуляри, браслети і намиста: з усього різноманіття аксесуарів виберіть саме ті, які піднімуть настрій і зроблять вас королевою пляжу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!