Як зберігати шубу з мутона

Як зберігати шубу з мутона
Мутон - один з найтепліших видів овчинного хутра, оброблений та пофарбований певним чином. Шуби з мутона ідеально поєднують в собі два, здавалося б, несумісних параметра - низьку ціну і відмінну якість. Вони відмінно переносять мокрий сніг і дощ і як не можна краще підходять для наших зим. При правильному догляді і зберіганні мутонову шубки прослужать не один сезон.
Найкраще зберігати шуби з мутона в спеціалізованих сховищах, де постійно підтримуються необхідна температура і вологість. В них шубка висохне, не сяде, а хутро буде таким же приємним і гарним. Однак не завжди є можливість віддати шубу на таке зберігання.

Можна зберігати шубу з мутона будинку. Перш за все, перед зберіганням її необхідно очистити і провітрити на свіжому повітрі. Якщо сильно забруднена, краще віддати її в хімчистку. Після цього шубу потрібно обробити засобом проти молі, інакше після зберігання можна виявити неприємні сліди, які зроблять річ абсолютно непридатною. Краще всього використовувати аерозольні препарати, однак робити це потрібно, дотримуючись обережності. Препарати зазвичай токсичні, тому необхідно вберегти від їх впливу дітей і домашніх тварин, а під час роботи користуватися респіратором або пов'язкою.

Дуже важливо вибрати правильно місце для зберігання шуби. Воно повинно бути достатньо прохолодним і темним. Ні в якому разі не можна розташовувати на зберігання мутоновую шубу поруч з батареями опалення. Хутро може висохнути, стати ламким, втратити вигляд, при цьому розмір шуби вже не відповідатиме раніше.


Підготовлену шубу необхідно зберігати на плічках в підвішеному стані. Бажано, щоб плечики мали широкі лопатки, інакше виріб від тривалого зберігання може деформуватися. Поверх шуби найкраще надягти спеціальний чохол для зберігання, який захищає від пилу і дозволяє хутрі дихати. Ні в якому разі не зберігайте шубу в герметичних поліетиленових пакетах.Якщо в шафі або в місці, де ви зберігаєте шубу, занадто сухо, непогано поставити туди якусь невелику ємність з водою. Випаровуючись, вона підвищить вологість та перешкоджатиме висиханню і ламкості хутра.

Періодично корисно діставати шубу, струшувати і провітрювати, однак робити це краще всього в прохолодну погоду і уникати попадання на шубу прямих сонячних променів. Якщо вона зберігається більш ніж півроку, можна провести повторну обробку проти молі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!