Top-10 модних головних уборів зими 2011

Top-10 модних головних уборів зими 2011
Зима робить обов'язковим такий пункт, як носіння головного убору. Можна знайти в магазинах цілі комплекти, що складаються із головних уборів, шарфів і рукавичок. Вони бувають найрізноманітніших кольорів і матеріалу. Можна знайти як в'язані комплекти, так і хутряні та безліч інших комплектів. При виборі головного убору, варто звертати увагу на текстуру верхнього одягу, наприклад, під хутряну шубку краще всього вибирати і хутряну шапку. Проте які ж головні убори краще цієї зими?

Продовжуючи тенденції 2010 року, взимку 2011-2012 актуальними залишаться шапки-вушанки. Але на відміну від 2010 року, цієї зими модними будуть повністю зроблені з хутра моделі, вони зможуть врятувати від холоду, як маківку, так і вушка представниць прекрасної статі. Шапка-вушанка здатна надати грайливість вашому образу, зробити його безпечним і безтурботним.

Жіночі кепі в стилі «гаврош», що прийшли з Франції, так само актуальні в цьому сезоні. Робляться вони в основному з щільних матеріалів, переважно однотонні. Самий стильний варіант носіння такого убору - залом на бік.

Одним з найбільш актуальних головних уборів є Fedora, фетровий капелюх, зимовий варіант якої достатньо утеплений і має хутро. Такий головний убір дуже добре поєднується з шубами і підходить до будь-якого типу обличчя.

Врятує, в цю зиму, від морозів шапка - жокейка, вона щільно прилягає до голови і має дуже різноманітний декор. Стилісти додали до неї всілякі вишивки, і хутро. Це найкращий варіант для тих, у кого короткі стрижки, жокейка сховає волосся, і кінці не постраждають від морозів.

Свою актуальність не втратили і берети. Їх форми та текстури підходять практично всім, але найбільше підійдуть для любительок довгих розпущених волосся. Бере додасть романтичність образу і зробить вас більш жіночною та елегантною.

Для тих, хто все-таки не любить носити головні убори, кращим способом врятуватися від холодів і морозів залишається капюшон. Він допоможе зберегти зачіску і при цьому зберегти здоров'я. При виборі капюшона на зиму, краще всього підійдуть модні цієї зими куртки-пілоти. Їх великі капюшони і крій нададуть вам елегантності.


В'язані шапки одна з універсальних модних речей. Вони підходять тим, хто любить вишуканість. Найпопулярніше - велика в'язь і однотонність таких головних уборів.

Пов'язки можуть стати об'єктом вибору тих, хто воліє уникати шапок і не дуже любить капюшони. Але, на жаль, цей предмет молодіжної моди рятує від холоду тільки вуха. Вони досить дешеві і підходять майже під будь-який наряд.

Шапки з принтами і орнаментом однозначно тримають свої позиції у світі моди. Їх можна побачити в гардеробі будь-якого прихильника моди, причому, не тільки зимові, але і більш легкі варіанти.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!