Ремінець в колір костюма

Ремінець в колір костюма
Ремінь може бути частиною ділового класичного костюма і служити для практичних цілей, а може бути таким, що в ньому навіть не відразу запідозриш представника сімейства цих аксесуарів. Свобода вибору ремінця для жіночого костюма просто величезна.
Разом з тим вибір жіночого ременя - непросте завдання. Для чоловіків все просто: ремінь повинен поєднуватися з взуттям, портфелем, бути приблизно такий же шкіри і мати той же колір. Але жіночі ремінці настільки різноманітні за забарвленням, фасону і стилю, що ці прості правила не завжди підходять навіть для ділового костюма.

Жіночий ремінь - особливий аксесуар, який може дуже вигідно підкреслити позитивні якості фігури, завершити стиль, ставши його важливо деталлю. Але, погано підібраний або надітий не з тими речами, цей аксесуар може виставити напоказ недоліки фігури. Дуже важливо правильно поєднувати його, тоді він зможе стати справжньою родзинкою вашого образу.

Якщо ремінь використовується для класичного або суворого костюма, то звичайно краще всього діє правило: підбирати під туфлі і сумочку. Також допускається, щоб він відповідав стилю, а туфлі і сумочка являли собою окремий ансамбль.

Для різних типів одягу використовуються різні ремені. Наприклад, для джинсів на стегнах хороша середня ширина, натуральна шкіра, велика пряжка. Якщо пояс ви плануєте носити на талії, то звичайно краще виглядає більш тонка модель. Аксесуари, що купуються під конкретне сукні чи костюми, можуть бути абсолютно будь-якими, лише б підходили по стилю до потрібної речі.

Універсальним вважається ремінь, зроблений з натуральної шкіри середньої м'якості, не надто широкий, але і не вузький, класичного типу. Він буде відмінно виглядати з більшістю штанів і практично з усіма джинсами. Таку річ мати у своєму гардеробі необхідно, мабуть, кожній жінці.


Важливим моментом для жіночого ременя є те, що він не повинен бути занадто функціональним. Якщо у чоловіків він, як правило, дійсно підтримує штани, жіночі штани повинні добре сидіти по фігурі і без додаткових пристосувань. Коли ремінь надівається зі спідницею, це особливо важливо. Звичайно, є і виключення з цього правила, але в загальному випадку, варто його дотримуватися.

Приділіть увагу металевої фурнітури на ремені. Вона повинна підходити по стилю до інших частин костюма. Якщо ви носите велику біжутерію, нехай вона добре поєднується з пряжкою.

І найголовніше, не бійтеся порушувати правила, якщо дійсно відчуваєте, що саме це поєднання буде чудово виглядати.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!