Діаманти: грані добра і зла

Діаманти: грані добра і зла
Краса цього дорогоцінного каменю сліпить очі, дурманить розум і часто стає приводом для здійснення злочинів. Але якщо алмаз придбаний нечесним шляхом, він може послужити власнику далеко не добру службу. Недарма вважається, що носити діаманти злочинцям протипоказано.

Діамант вшановується символом безстрашності і непереможності. Вважається, що володар алмазу отримує від каменя додаткову силу, відвагу і мужність. Але далеко не кожному можуть підкоритися сконцентровані в алмазі величезні енергії, отримані від сонця.

Астрологи кажуть, що самий дорогий і красивий з дорогоцінних каменів, алмаз - це талісман для людей, що народилися під знаком Овна. Властиві овнам часті депресії і хандра добре розганяються алмазом. Він робить людину проникливим, впевненим у собі, сприяє переходу в гарний, веселий настрій.

Вважається, що діаманти захищають власника від хвороб, успішно оберігають від всіляких злих чар чаклунів і магів. Носити цей камінь-талісман покладено на лівій руці або шиї і так, щоб оправа не заважала алмазу стикатися з відкритим тілом.

Як правило, діаманти передаються у спадок, династично. Саме фамільні коштовності або подаровані, приносять найбільшу користь своїм господарям. Найбільш великі, красиві алмази мають власні імена і відомі на весь світ. У них, як у людей, своя багата біографія, починаючи з місця і дати перебування, першого власника. Ця біографія нерідко рясніє складними перипетіями, пов'язаними з пропажами, несподіваними появами, кров'ю і смертю...

Діаманти будуть користуватися попитом завжди, доки на землі будуть блищати красиві жінки і кавалери - амбіційні чоловіки, б підкорили їх. Діамант - це символ любові і сталості. Яка жінка не мріє про діамантовому кільці? На одному пальці все стан!


Діамантові кільця, сережки, кольє гіпнотизують своєї ослепительностью і дорожнечею, і тому вони цікавлять не тільки любителів прекрасного, але й представників злочинного світу.

Так, 14 березня 2009 року на Європейській ярмарку витончених мистецтв в Маастрихе (Нідерланди) було вкрадено кольє вартістю 2 мільйони доларів. Викрадачів вдалося затримати, але діамантове кольє пропало.

В минулому році на антикварних виставці в Парижі викрадені діаманти на 14 млн. доларів. І список цей відкритий не вчора і не завтра закриється.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!