Як зав'язати простий краватку

Як зав'язати простий краватку
Навіть найпростіший краватку можна зав'язувати кожного разу по-новому, в залежності від того, відправляєтеся ви на ділову зустріч, урочистий захід або побачення з коханою.
Найпростіший вузол, який тільки можна собі уявити, - «Four-in-hand» (дослівний переклад з англійської - «Чотири в руці»). Візьміть краватку будь фактури і забарвлення і накиньте його на шию, попередньо піднявши комірець сорочки. Зліва повинен виявитися його широка частина, справа - вузька. Накладіть широкий кінець на вузький хрест-навхрест, оберніть його і виведіть направо, також хрест-навхрест. Після просмикніть його в вийшла петлю, яка буде розташована трохи нижче, і потягніть строго вниз, щоб він знову перехрестився з вузьким кінцем. Підтягніть до коміра вузол і розправте краватку.

Для офіційних зустрічей найкраще зав'язати краватку «по-Віндзорському». Однак краватка повинна бути в цьому випадку без щільної підкладкової тканини, інакше вузол буде виглядати дуже громіздко. Візьміть краватку і накиньте на шию. Його широкий кінець покладіть хрест-навхрест поверх вузького. Потім пропустіть його під вузьким і відразу ж просмикніть в вийшла петлю. Ще раз повторіть цю маніпуляцію. Після потягніть широкий кінець вправо, строго поверх вузької частини, а потім протягніть в петлю під комірцем і в просмикніть у вузол, який необхідно тут же затягнути.

А ось «полувіндзорскій» вузол можна зав'язувати на будь-якому краватці, незалежно від того, яка в нього підкладка. Накиньте краватку на шию, накладіть його широку частину поверх вузької хрест-навхрест. Далі - заведіть широку за вузьку і проведіть її вліво. Після - простягніть широкий кінець зліва вгору, просмикніть його в петлю і знову проведіть вліво. Потім перекладіть його вправо, так же поверх вузького, просмикніть в петлю, що утворилася під комірцем, і сформуйте вузол.

Краватка може бути найпростіший, але для вузьких комірців найбільше підходить вузол «Претт». Надіньте на шию його так, щоб вузький кінець виявився на широкому. Потім - простягніть широкий в утворену петлю і проведіть вниз. Після - простягніть його вліво, тримаючи тепер над вузьким і простягаючи знизу. Потім - ще раз проденьте широку частину в петлю і затягніть, а потім поправте вузол.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!