Як вибрати шубу з мутона

Як вибрати шубу з мутона
У мутонових шуб є явна перевага перед виробами з інших хутра. За рахунок того, що цей хутро обробляють за особливою технологією, термін служби мутоновой шуби досягає 10 сезонів. При этомизделие зберігає пристойний вигляд і добре сидить на фігурі.
Вибираючи мутоновую шубу, зверніть увагу на якість хутра. Для цього хутро треба стиснути в руці і потім відпустити його. Якщо він прийняв первісний вигляд, значить, все в порядку. Проведіть рукою проти росту вовни, хутра, якщо ворсинки не ламалися і не злиплися, значить, шубу можна купувати. Спробуйте висмикнути кілька ворсинок, якщо це не вийшло, хутро якісний.

Забарвлення хутра також необхідно тестувати. Візьміть вологу світлу ганчірочку і проведіть по хутру. Якщо він був пофарбований без порушення технології, слідів на ганчірочці не залишиться.

Не останню роль у виборі мутоновой шуби грає якість її пошиття. Перевірте, як прошиті шви, чи немає пропусків, чи не стирчать нитки. Погано, якщо шви занадто опуклі, це доставить дискомфорт власниці шуби, але занадто гладкі шви свідчать про те, що шуба взагалі не зшитий, а просто склеєна, і таке хутряний виріб може незабаром просто розвалитися.

Щоб уникнути підробки, намагайтеся віддавати перевагу відомим виробникам, ретельно перевіряючи ярлики і етикетки. Попросіть продавця дати вам сертифікат на вибране хутряний виріб. При його відсутності краще відмовитися від покупки.


При наявності сертифіката треба попросити гарантійний талон, інакше згодом можуть проявитися дефекти, непомітні з першого погляду. При відсутності гарантійного талона в майбутньому, в разі необхідності, висунути претензії продавцю ви не зможете.

Наступним етапом вибору мутоновой шуби буде її примірки. Сьогодні на ринку хутряних виробів великий асортимент різних фасонів мутонових шуб, тому вибрати підходящий не представляє великої праці. Якщо ви хочете, щоб ваша шуба служила вам довго, роблячи примірку, зверніть увагу, чи комфортно вам у ній, і підходить вона вам по розміру. При будь-якому найменшому дискомфорті, краще відмовитися від запропонованого виробу, щоб потім не пошкодувати про покупку.

Не слід у гонитві за модою вибирати мутоновую шубу, до якої прикріплені різні аксесуари з гострими гранями або краями, вони можуть пошкодити хутро.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!