Як прикрасити дублянку

Як прикрасити дублянку
Якщо у вас вдома є стара дублянка, яка втратила свій блиск і виглядає нуднувато, не поспішайте від неї позбутися. Досить проявити трохи фантазії, щоб повернути їй колишній шарм.
Для прикраси дублянки вам знадобляться такі матеріали: шматочки шкіри, хутра або замші, бісер, гудзики, тасьма, гачки, ножиці і водостійкий клей для шкіри.

До того як приступати до роботи, вирішите, що ви збираєтеся зробити. Якщо хочете лише трохи прикрасити дублянку, то запасіться бісером, щільною тканиною або тасьмою для аплікації. Але якщо вам треба також приховати потертості на рукавах, кишенях або на комірі, то тоді підготуйте шматки шкіри або хутра для реставрації цих ділянок.

Щоб закласти невеликі дефекти, можете скористатися шматочками шкіри з отложного коміра або нижньої сторони манжета, при цьому замінивши його штучною шкірою. Рукава і підлоги вироби можна прикрасити, пришивши до них пухнасте хутро. Але треба ретельно підібрати відтінок, який буде поєднуватися з кольором дублянки.

Хорошим варіантом також може виявитися окантовка кишень і рукавів за допомогою шматочків замші або шкіри. Щоб створити однаковий стиль, змініть петельки на навісні шкіряні і підберіть нові гудзики.


Ваша дублянка придбає свіжий вигляд, якщо її обробити спеціальною тасьмою. При цьому вона повинна ідеально підходити по відтінку і текстурі. Дуже навіть добре виглядає кручена або кручена. Якщо ви зупинилися на цьому варіанті, то гудзики слід змінити на металеві гачки.

Коли потрібно замаскувати маленька пляма або дірку, скористайтеся аплікацією або вишивкою бісером. Аплікацію можна зробити зі шматочків шкіри різних кольорів. Для початку на цих шматочках намалюйте деталі візерунка і акуратно виріжте їх. Потім, якщо це багатошарова аплікація, скріпіть всі частини і пришити або приклейте їх на підлозі. Використовуйте лише ті різновиди клею, які призначені для роботи зі шкірою. В іншому випадку через деякий час оброблені місця можуть загрубеть або змінити колір.

Вишивка бісером займає дуже багато часу, але і результат просто приголомшливий. Знову ж, до початку роботи продумайте малюнок і підберіть колірну гамму. Дублені вироби, вишиті бісером, виглядають дуже благородно.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!