Найдорожчі духи в світі

Найдорожчі духи в світі
Відомо, що духи - найдорожча рідина на світі, а самі неповторні та оригінальні аромати, створені з рідкісних компонентів та упаковані в пляшечки ручної роботи, прикрашені дорогоцінними каменями, коштують надзвичайних грошей і навіть ціле багатство. У скільки оцінюють флакон духів, який можуть дозволити собі лише десять чоловік по всьому світу?

Найдорожчим ароматом визнані духи британського дизайнера Клайва Крістіана (Clive Christian) Imperial Majesty, цей парфум потрапив в книгу рекордів Гіннеса як найдорожчого аромату. Він створений з двохсот рідкісних компонентів і поміщений у флакончик, ободок якого прикрашений золотом і увінчаний діамантом в п'ять карат. Один такий флакон об'ємом 507 мл оцінюють в 215 тисяч доларів. В світі цим ароматом володіють лише 10 чоловік. Серед них екстравагантні сер Елтон Джон і актриса Кейті Холл, пахне ароматами на весіллі з Томом Крузом в Італії.

В десятку найдорожчих ароматів також входять ще одні духи цього дизайнера - Clive Christian's No.1. Флакон для цього аромату теж створений вручну, його прикрашає діамант в три карата. В ароматі є нотки ванілі, фіалкового кореня, іланг-ілангу і сандалового дерева. Вартість флакона парфумів Clive Christian's No.1 становить 2150 доларів.

Позицію №3 займають духи Caron's Poivre. Вартість 60 мл флакона 2000 доларів. Цей парфум був створений ще в 1954 році. В ароматі нотки чорного перцю, червоного перцю, гвоздики та інших спецій.

Знамениті, що стали класичними духи Chanel No.5. Вони стали першим ароматом з використанням бренду. Придбання найвідоміших парфумів у світі вам обійдеться в 1850 доларів.

Флакон у формі піраміди з кришталю з ароматом Baccarat's Les Larmes Sacrees de Thebe, який створений з компонентів, що використовувалися стародавніми єгиптянами - ладаном і миррою. Ви можете купити ці духи за 1700 доларів.

Пахощі грейпфрута, сицилійського лимона і кипариса в парфумах, створених відомою моделлю, піаністкою і парфумером Анник Гуталь (Annick Goutal). Цей парфум називається Eau d'Hadrien, і його вартість 1500 доларів.

Елітні парфуми Hermes '24 Faubourg були випущені обмеженою серією 100 флаконів, так що придбати їх за початкову ціну 1500 доларів навряд чи вийде. Цей чарівний і жіночний аромат має нотки ірису, троянди, квітів апельсинового дерева та інших квітів.


А духів під назвою Shalini Parfums 'Shalini з нотами коріандру, іланг-ілангу і неролі, в поєднанні з ароматом ванілі, туберози і сандалового дерева випустили ще менше, всього лише 900 флаконів до дня святого Валентина. Вартість цього аромату становила 900 доларів.

У 1930 році найдорожчими духами були Joy від парфумера Жана Пату (Jean Patou). У наші дні ці духи займають 9 місце в хіт-параді найдорожчих парфумів у світі. 800 доларів за флакон.

Духи Jar Parfums 'Bolt of Lightning можна купити лише у двох магазинах Парижа за ціною 765 доларів за флакон в 30 мл. Це аромат драми та стилю, як його описують. Jar - ініціали знаменитого ювеліра Джоеля Артура Розенталя (Joel Arthur Rosenthal), який створив і духи, і флакон.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!