Витончений аромат Loewe Loco

Витончений аромат Loewe Loco
Парфумерний будинок Loewe випустив Aire Loco, володіє витонченим квітковим ароматом для дам. Він створений спеціально для ексцентричних, пристрасних, загадкових і фатальних дам. Туалетна вода випускається в яскравому свіжому і неповторному дизайні, який передає енергію і влада природи, що пробуджується після зимового солодкого сну.

Дана композиція, розроблена парфюмерами Yves Cassar і Carlos Benaim і побудована на нотках чуттєвого бергамот, пачулі, ніжної ванілі, маракуї, кардамону, кедру та червоного перцю, а в самому серці - аромати троянди, жасмину, жовтої фрезії, магнолії і флердоранжу.


Цей зухвалий аромат, відвертий, привабливий і сексуальний, приносить відчуття радості і блаженства. Потрапляючи в його лагідні обійми, хочеться, щоб цей момент тягнувся як можна довше.

Хто ж вона, дівчина Loewe Loco? Вона приваблива, чарівна, що розбурхує уяву, незалежна, рішуча й недоступна. Вона немов парить над землею, залишаючи своїм шанувальникам прозорі надії на її швидкоплинний погляд.

Парфум Aire Loco досить стійкий і насичений. Головний його плюс в тому, що він підходить як для денних прогулянок під літнім ласкавим сонцем, так і для божевільних вечірок теплими літніми ночами, після яких хочеться зняти свої туфлі і поплентатися босоніж назустріч лагідного світанку. Природно, не в самоті.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!