Сарафани для офісу

Сарафани для офісу
Жіночий дрес-код передбачає для співробітниць ділові сукні та костюми. Але не менш вдалою ідеєю для роботи є офісний сарафан, різновиди якого можна носити як взимку, так і влітку. Цей варіант дозволяє жінці виглядати досить суворо одягненою, але й не позбавляє її жіночої привабливості і привабливості.

Звичайно, офісні сарафани відрізняються від звичайних своєю строгістю і однотонною гамою, яка зазвичай використовується для їх пошиття. Виглядати жіночно і навіть дещо кокетливо допомагає не тільки крій сарафана, що підкреслює фігуру, але і різні блузки, привабливі сорочки та аксесуари. До сарафана можна підібрати такий ансамбль, який дозволить будь-якій жінці виглядати просто карколомно.

Дуже популярні дозволяють продемонструвати струнку, красиву фігуру сарафани, схожі на спідниці із завищеною талією, забезпечені пристібаються або міцно пришитими лямками. Така модель - ідеальний партнер для блузки, прикрашеної мереживами і рюшами. У такому поєднанні слід одягати блузу з коміром, що застібається під горлом.

Сарафан приталеного крою з двома вертикальними лямками від ліфа чудово виглядає з водолазкою або блузою сорочкового крою. Його рекомендують носити тим жінкам, у кого широкі плечі - у цьому випадку вертикальні лямки, що розділяють їх, візуально приховують таку ширину.


Округлий виріз сарафана піде тим, кому треба скорегувати трикутну форму особи. Такий сарафан ефектно виглядає з блузами, воріт яких прикрашений бантом. V-подібний виріз дозволить візуально подовжити коротковатую шию і скоректує форму особи. До нього також підходять блузки сорочкового типу.

Офісний сарафан з відрізним ліфом ідеальний для вагітних жінок. Він не сковує зростаючий животик і залишає жінці її привабливість.

Стандартна довжина офісного сарафана, яка підходить для будь-якого типу фігури - до середини коліна або до колін. Купуючи його, приміряйте кілька моделей, вибираючи найкращу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!