Який вибрати собі автомобіль

Який вибрати собі автомобіль
Ось залишилися позаду навчання в автошколі і випускні іспити. Тепер ви стали повноправним учасником дорожнього руху. Можливо, у вас вже є машина, а, можливо, вам тільки треба його придбати. На що ж потрібно звертати увагу при виборі автомобіля?

Вибір автомобіля - це відповідальна справа. Придбаний автомобіль повинен відповідати вам у всьому: підходити вам за характером, відповідати вашому способу життя, ви повинні комфортно і впевнено почувати себе за кермом.

Багато думають, що дівчата вибирають машину, керуючись лише її зовнішнім виглядом, але це не зовсім так. З одного боку, жінки, можливо, менше приділяють уваги якимось технічним характеристикам, але з іншого, для багатьох дівчат важливі такі параметри, як простота експлуатації, безпека, надійність. Звичайно ж, зовнішній вигляд має не останнє значення.

Останнім часом виробники враховують той факт, що на дорозі багато водіїв-жінок, тому у них з'являються моделі, здебільшого призначені саме для прекрасної половини людства. Такі машини відрізняються плавними лініями, оригінальним дизайном.

Звичайно, при виборі автомобіля потрібно враховувати й умови, у яких він буде використовуватися. Якщо ви любителька активного, заміського відпочинку, то можливо варто зупинити свою увагу на якому-небудь джипі. Для їзди по асфальтових дорогах можна придбати автомобіль з більш низьким дорожнім просвітом.
При виборі автомобіля варто орієнтуватися на свій характер і спосіб життя. Для сімейних дам, а також для тих дівчат, які не люблять лихачити на дорозі, будуть важливі такі якості, як безпека, комфортність, місткість. Хорошим варіантом у цьому випадку буде мінівен або яка-небудь невелика, але потужна машинка (наприклад, Peugeot 107).

Для ділових, активних жінок підійдуть машини представницького класу, спортивні автомобілі. Така машина буде не тільки відображати внутрішню сутність своєї власниці, але і буде додатковим плюсом до її соціального статусу.


Якщо ви тільки недавно отримали права, і ще не впевнено почуваєте себе на дорозі, то варто звернути увагу на машини, в яких ви будете почувати себе в безпеці. Наприклад, Suzuki Swift, Toyota Yaris і інші.

Важливим чинником при виборі автомобіля є його ціна. Звичайно, якщо є кошти, то можна придбати представницький автомобіль. Дорогий автомобіль додасть своїй власниці додаткову впевненість. Якщо грошей на такий автомобіль не вистачає, то зараз існує величезний вибір моделей серед машин середнього класу.

Якщо ви поставитеся до покупки машини відповідально і серйозно, то обов'язково зможете знайти ту машину, яка буде підходити вам по всім: і за зовнішнім виглядом, і за технічними параметрами, і по комфорту, і по безпеці.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!