Модні ювелірні прикраси

Модні ювелірні прикраси
Аксесуари - це не просто один з елементів гардероба, це його невід'ємна частина. Так, грамотно підібрані ювелірні прикраси здатні відтінити саме зазвичай плаття і створити потрібний образ. Як і в світі одягу, в світі прикрас теж є свої модні тенденції.

Золото і срібло ніколи не виходять з моди. Питання в формі, вазі і інкрустації ювелірних прикрас. На що варто звернути увагу в нинішньому сезоні?

Загальні критерії для всіх видів прикрас - масивність, натуральність матеріалів і різні написи, в'язі та орнаменти. На перше місце виходять етнічні мотиви (особливо східні). До речі, що стосується натуральності, то щодо каменів це означає також і те, що вітається природна форма каменів, тобто без огранки.

Популярні геометричні форми з ламаними лініями і кутами. Актуальні торік квіти і метелики теж можуть використовуватися, але в поєднанні з іншими прикрасами. До літа ж троянди з тканини, навпаки, перетворяться на дуже модний декор.

На піку популярності в цьому році камеї, які можуть бути зроблені як у вигляді кілець, так і у вигляді брошок і кулонів. Якщо в бабусиному скриньці збереглося щось подібне - сміливо виймайте на світло. Вінтаж взагалі модний в цьому сезоні. Причому прикраси, виконані в стилі минулих часів, підійдуть як до повсякденного гардероба (навіть до джинсів), так і до вечірніх нарядів.


Особливим шиком сезону є досить нова технологія - прикраса каменів діамантами. Для прикрас вибирається золото 22 карата. Воно дуже м'яке, тому з ним потрібно звертатися дбайливо, але з такого матеріалу виходять чудові речі.

Літня пора - прекрасний час для використання біжутерії. Велика кількість дешевих підробок з Китаю створили негативний імідж цього виду прикрас. Але часом елітна і якісна біжутерія коштує ненабагато менше, ніж прикраси з дорогоцінних металів. При цьому, біжутерії більш багата в колірній гамі, і можна вибрати речі до абсолютного будь-якого вбрання.

Виробники елітної біжутерії використовують для виробництва високоякісні матеріали (срібло, мідь, натуральні породи дерева, кістка, штучні кристали, напівкоштовні камені і т.д.). Тому, вирушаючи на шопінг в пошуках модних прикрас, не проходьте мимо відділів елітної біжутерії.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!