Стиль "мілітарі"

Стиль'милитари'
Мілітарі - стиль одягу з військовими елементами, поєднує в собі агресивність, відтінок сексуальності і зручність у використанні. Незважаючи на те, що військовий одяг спочатку призначалася для чоловіків, мода зробила свою справу і зараз в цьому стилі створюються дуже жіночні костюми.

Кольори в стилі мілітарі - хакі, бежевий, коричневий, зелений. Силует може бути різним - жорсткі, прямі лінії піджаків, мішкуваті штани, обтягуючі майки.

Особливе місце займають деталі - накладні кишені, металеві гудзики, імітація погонів. Таким чином можна обробляти сукні, блузки - суто жіночий одяг традиційного покрою.

Також елементами мілітарі є коміри-стійки, пояси, накладні плечі.

Жіночі піджаки і пальто в стилі мілітарі надають серйозності, респектабельності. Якщо на вас піджак з погонами, бахромою, або прикрашений металевими гудзиками, підбирайте однотонні блузки або кофтини без прикрас, однотонні, щоб не перевантажувати образ декоративними деталями. Взуття до такого костюму підбирається ретельно, вона не повинна бути грубою. Навпаки, її форма повинна бути акуратна, вітається високий каблук. Щоб підтримати стиль, можна вибирати моделі, прикрашені, наприклад, шнурівкою.


Навпаки, молодіжний мілітарі нарочито недбалий. Камуфляжні майки і куртки, широкі штани на стегнах з великою кількістю кишень - це одяг для активного життя, для походів, спорту. Часто з таким нарядом носять важкі чоботи на шнурках, з товстою рельєфною підошвою.

Здається, що тут немає місця жіночності. Однак це не так. Дівчата підкреслюють ніжність різноманітними аксесуарами - тонкими ланцюжками, яких може вдягатися відразу кілька штук, браслетами-кільцями, сумочками.

Сьогоднішні тенденції стилю мілітарі стають все більш орієнтованими на жіночу моду. Силуети пом'якшуються, додаються етнічні елементи, тканини стають легше, з'являються золотаві відтінки. Покрий підкреслює жіночі форми, використовуються корсети, шарфики. Фактично, такий одяг вже не обов'язково носити в комплекті з іншими речами стилю мілітарі, а можна поєднувати зі спортивної, повсякденної і навіть з офісною.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!