В'язана одяг для вагітних

В'язана одяг для вагітних
Вагітність кардинально впливає на все життя жінки. Змінюється розпорядок дня і харчування, відбуваються фізіологічні і психологічні перестроювання. Доводиться повністю міняти і гардероб. Для того щоб не витратити багато грошей на одяг, яку через час носити вже не знадобитися, можна придбати речі, які однаково підуть і вагітним, і звичайним жінкам. До таких моделей одягу відносяться в'язані речі. Багато дизайнерів пропонують оригінальні колекції одягу спеціально для майбутніх мам. Це не тільки зручні речі, але і дуже оригінальні, красиві.

Якщо животик на перших місяцях ще не особливо видно і не сильно помітний по фігурі, то інші перестроювання в організмі можуть початися відразу. Може збільшитися груди, стане набувати вагу. Тому вже на ранніх термінах варто задуматися про те, яку нову одяг варто купити.

В першу чергу вона не повинна бути тісною, щоб не провокувати застій крові у венах, набряклість, порушення роботи клітин шкіри. Синтетичні матеріали можуть викликати подразнення шкіри, алергічні реакції. Навіть якщо до цього таких проявів не було, то тепер організм може зреагувати інакше.

Перевагу варто віддавати одязі вільного крою з натуральних волокон. Але при цьому кожній майбутній мамі хочеться залишатися красивою і стильною. В даний час дизайнери подбали про цієї категорії жінок і кожен сезон пропонують цікаві колекції одягу для вагітних.

Невід'ємною деталлю будь-якої такої колекції є в'язані речі. Залежно від матеріалу, з якого вони зроблені, в'язані моделі можуть бути присутніми як у літній, так і в зимовому одязі.


Для вагітних дуже підходять різні в'язані моделі з запахом на шнурках або з поясом. Такі речі є універсальними: вони комфортний під час вагітності, їх зручно носити в період годування груддю, а також і після цього часу. Таку модель можна зав'язати і підтягнути за будь-якої фігури.

Ще один тип крою, який незамінний під час вагітності - так званий «грецький». У кофти або топа відразу під грудьми проходить шнурок або поясок, а нижня частина має вільний силует. Така модель підкреслює груди і краде живіт.

Це два найпопулярніших, але далеко не єдиних типу в'язаного одягу для вагітних. У каталогах спеціалізованих магазинів представлені різні види пов'язаних жакетів і светрів, жилетів і топів, суконь і накидок. В «цікавому положенні» можна виглядати красиво і привабливо!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!