Мода на трікіні

Мода на трікіні
Трікіні в новому сезоні завоювали міцне місце в пляжних гардеробах багатьох модниць. Для тих, хто ще не знає, трікіні - це складний купальник-гібрид злитого і роздільного купальника. Оригінальні і незвичайні моделі трікіні припадуть до смаку тим, кому набридли стандартні моделі купальників і хотілося б мати в пляжному гардеробі модель "з родзинкою". У трікіні на пляжі ви дійсно зверніть на себе увагу.

Фасон купальника трікіні приковує до себе великий інтерес вже не перший сезон. Модель трікіні з'явилася в 70-х роках, але в минулому була не дуже популярна, залишаючись у тіні бікіні. Але несподівано сезон літо 2008 ознаменував справжній бумом цієї моделі купальника, після чого ця тенденція була підхоплена багатьма дизайнерами і в сезоні 2009.

Влітку 2011 інтерес до трікіні не тільки не ослаб, але і зріс. Саме в цьому році настав "зоряний час" цієї моделі купальника, яка посіла перше місце на модному олімпі. В сезоні літо 2011 дизайнери пропонують моделі трікіні з кільцями, шнурівками, складними переплетеннями, які надають цій жіночно-сексуальної і витонченої моделі купальника ще більше оригінальності. Жіночні стегна і струнку талію вдало підкреслять моделі купальника з вирізами на животі і з боків.


Що стосується кольору купальника, то в цьому сезоні в моді яскраві кольори, однотонні моделі, а також моделі з малюнком. Класика кольори - червоний, чорний, білий або чорно-білий купальник. Тобто кольори, які ніколи не вийдуть з моди. Але самий модний колір пляжного сезону 2011 - рожевий, який візуально омолоджує і освіжає. Після рожевого слідують різноманітні м'які, пастельні і ніжні кольори - кава з молоком, кремовий і бежевий, бузковий і світло-блакитний, сріблястий і золотистий. Тематики малюнків купальників також дуже різноманітні: абстрактні, екзотичні тропічні, африканські, фруктові і т.д. Але самий модний малюнок - це смужки. Також знову актуальна морська тема. Ще один модний акцент цього сезону - джинсові купальники, які можна одягати ввечері після купання з джинсовими шортиками.

Недолік трікіні в тому, що засмага в цьому купальнику не буде рівним, а білі смужки на тілі створять труднощі при виборі одягу. Однак для вечірнього часу цей фасон виглядає ідеально.

У цьому сезоні фасони купальників трікіні зустрічаються практично у всіх колекціях відомих дизайнерів. Трікіні - модель для найсміливіших модниць, що відрізняється нестандартністю і оригінальністю. Цей купальник підкреслить стрункість і сексуальність вашої фігури.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!