Відповідні купальники для маленького бюста

Відповідні купальники для маленького бюста
Маленька груди приносить чимало прикростей її власницям, особливо коли мова йде про те, щоб справити враження на пляжі. У жінок з таким бюстом, як правило, хороша фігура, вони можуть собі дозволити і відкриті, і закриті купальники. Але який фасон підібрати для того, щоб підкреслити достоїнства і звести нанівець недоліки - це питання на засипку.

Форма бюстгальтера. На неї потрібно звернути особливо пильну увагу. Ліф має бути з низьким вирізом. Краще всього підійдуть джинси з ефектом пуш-ап», тобто додають додатковий об'єм і створюють привабливу улоговинку між грудьми. Спеціальні вставки бюстгальтер пуш-ап піднімають і зміщують груди вгору і до центру.

Можна звернутися до бюстгальтерів на поролоні або з гелевими наповнювачами. Поролонові, щоправда - вже вчорашній день, так як шкіра під ними довго не висихає і пріє. Але тут ваші уподобання будуть диктуватися фінансовими можливостями. Не забувайте і про ліфчиках на кісточках.

Якщо у вас груди не тільки маленька, але й гарної форми, ви можете дозволити собі те, що ніколи не зважиться надіти володарка пишних грудей - маленькі чашечки-трикутники.

Бретелі. Вони повинні регулюватися. Краще всього, якщо вони будуть просто зав'язуватися на спині і шиї. Також саме жінки з маленькими грудьми можуть носити бюстгальтер взагалі без верхніх бретелей і у вигляді скручених шарфиків - бандо. Але бандо може і зменшити об'єм, тому підбирайте цю форму тільки для красивої грудей.


Забарвлення. Візуально збільшують об'єм поперечні смужки. Тигрове забарвлення теж допоможе «збільшити» груди, до того ж вона ще й дуже сексуальна - створює образ фатальної «хижачки». Яскрава квіткова гама купальника також зробить ваші опуклості більш об'ємними. Завжди актуально для жінки з маленьким бюстом поєднання «білий верх - темний низ». Мається на увазі, що бюстгальтер повинен бути світліше трусиків. Це стосується і верху закритого купальника.

Прикраси. Всілякі рюші і волани - це те, що потрібно для маленького бюста. Також підійде драпірування на ліфі, складки. Добре будуть виглядати і вставки в середині у вигляді кільця, імітації брошки, красивою шпильки і т.д. Парео, зав'язаний ефектним великим вузлом, завершить образ спокусливої жінки.

Прагнучи до зоровому збільшенню грудей, важливо не переборщити, наприклад, купуючи купальник з ліфчиком більшого розміру. Як відомо, намокаючи, купальник розтягується, і ваша груди може просто-напросто вискочити. І ще одне: в маленькій грудей багато привабливого витонченості і є чоловіки, які розуміють це.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!