У чому піти на весілля подруги

У чому піти на весілля подруги
Весілля коханої подруги - це привід для хвилювання не тільки самих молодят, але і всіх запрошених. У свідомості дівчат відразу ж виникає питання - в чому піти на весілля, щоб відповідати урочистій обстановці, але не відволікати при цьому уваги гостей від наряду нареченої?

Згідно зі статистикою весілля вважається одним з найвдаліших місць знайомств. Люди, які зустрілися на весіллі друзів, проживають, як правило, довге і щасливе життя. Але для того щоб на гостю нареченої звернули увагу, треба виглядати бездоганно.

Елегантний зовнішній вигляд обов'язково створять чорні класичні сукні. Але їх необхідно прикрасити ефектними і яскравими аксесуарами, в іншому випадку образ буде нагадувати траурний наряд. При цьому плаття не повинно бути занадто коротким або мати глибоке декольте - це ознака поганого тону.

Вибираючи плаття на весілля подруги, варто подбати і про прикраси. Непомітна біжутерія або прикраси з благородних металів припадуть як не можна до речі. А ось всі хутряні пояси, накидки, капелюхи з пір'ям і розкішними брошками "затьмарять» вбрання нареченої. Оригінально виглядатимуть класичні сукні з ручною вишивкою або рядком з атласної нитки.


Довжина сукні повинна залежати від часу проведення банкету. У РАГСі або в церкві під час вінчання доречні довгі сукні. На тривалих прогулянках і катаннях, а також на танцмайданчику краще виглядають короткі наряди.

Дуже часто свашки підбирають для весілля сукні однакових кольорів і фасонів. Такий варіант прийнятний не для всіх, адже кожна жінка відрізняється своєю статурою. Надягати однакові сукні можна лише в тому випадку, коли кожне з них підігнано під фігуру.

На завершення варто підкреслити, що на весілля подруги краще надягти таке плаття, до якого в гардеробі можна підібрати відповідні туфлі, сумочку і прикраси. Тоді запрошена на весілля подружка буде просто непереборна.Увага, тільки СЬОГОДНІ!