Колекція купальників 2011

Колекція купальників 2011
Пляжний сезон давно відкритий. Кожна дівчина природно хоче і на пляжі виглядати чарівно. Тому багатьох представниць прекрасної статі цікавить модна колекція купальників 2011.

Говорячи про колекцію купальників 2011, в першу чергу, варто розповісти про колір. Найактуальніші візерунки для цієї колекції - це все, що пов'язано з південної природою, а саме тропічні квіти, фрукти, рослини. Також в колекції купальників 2011 поширення набули геометричні візерунки. Варто відзначити, що актуальна і морська тема: золота оздоблення купальників, якоря, смужка. Популярним став і горошок. При цьому розміри його можуть варіюватися від дрібного до дуже великого. Провідну роль в колекції купальників 2011 грає смужка. Вона запропонована більшістю дизайнерами в незвичайних поєднаннях з квітами. Крім того, потрібно зазначити, що як і у всіх попередніх сезонах, колекція 2011 виявилася немислима без блискучих тканин. Але цей блиск став не нав'язливим, не надмірним.

Що стосується форми купальників, то тут дизайнери запропонували дівчатам дуже великий вибір моделей, і практично в кожній з них є своя «родзинка». У цій колекції дуже актуальна багатошаровість. Багато моделей прикрашені оригінальними завязочками, кільцями, гудзиками, перехльостами і т.д. Широке поширення набули асиметричні моделі, моделі зі стрічок різної ширини.

Дівчатам, яким хочеться засмагнути, ця колекція припаде до смаку. Адже в ній присутня безліч маленьких роздільних купальників. Одним з варіантів може стати бікіні з ліфом без бретелей.
Крім того в колекції купальників 2011 поширене трикини. Трікіні підійде жінкам з красиво окресленої грудьми. Він поєднує в собі елементи роздільного і суцільного купальника. Також в колекції є вельми розкішні моделі. Вони рясно прикрашені мереживами, стразами, ручною вишивкою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!