Пляжна мода: купальник трікіні

Пляжна мода: купальник трікіні
Щоліта ми не уявляємо себе без нового купальника. Мода змінюється, з'являються все нові моделі, тому важливо постійно бути в курсі новинок пляжної моди. Кілька сезонів тому модниці відкрили для себе трикини. Цей купальник відразу ж завоював серця кокеток усього світу.

Трікіні - це ліф і трусики, з'єднані смужкою або смужками тканини, косичками або кільцями. Для юних дівчат, що носять бікіні, купальник трікіні здається занадто закритим. Для дам з надмірно пишними формами, цей купальник недостатньо закриває те, що потрібно приховати. Виходить, що сексуальний трикини підходить обворожітельним німфам з приголомшливою фігурою!

Модельєри закохалися в цей купальник, так як він дає свободу їх творчої думки, як жоден інший пляжний костюм. Які тільки перемички, що з'єднують дві основні частини трикини, вони не вигадують - це і ланцюжки, і різні плетінки, і мережива, і кільця з різних матеріалів.

Трікіні відмінно виглядає на жінках не надто худеньких, з хорошими формами і стрункими ногами. Він приховує, залежно від крою, тільки якусь частину живота, що рятує дівчат з післяопераційними швами або розтяжками в області пупка. При такому розмаїтті моделей трикини, завжди можна підібрати купальник вам підходящий.

В трикини складно засмагнути рівномірно - його складний крій залишить на шкірі неакуратні бліді плями. У ньому добре дефілювати по пляжу вже засмаглою, з розкішним бронзовою засмагою.


В носінні такого купальника немає проблем у жінок з жіночними стегнами і сідницями, але, якщо у вас проблеми в області талії, трикини тільки підкреслить їх. Бока з валиками жиру стануть ще помітнішою, а опуклий животик деформує крій перемички.

Цього року в моді крупний абстрактний малюнок, моделі одного локального кольору (білого, чорного або рожевого) або імітація деніму. Завжди жіночно виглядають моделі з рюшами і бантами, з контрастною обробкою і з використанням натуральних матеріалів в елементах декору - раковин, дерева, металу, скла.

Всі моделі трикини виглядають дуже сексуально, виберіть ту, яка зробить вас ще прекраснішою, і вирушайте на пляж!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!