Креативні стрижки для довгого волосся

Креативні стрижки для довгого волосся
У всі часи цінувалися довгі, густі і здорові волосся. Це своєрідне жіноче багатство, яке вимагає ретельного і копіткого догляду. Сьогодні довге волосся і жіночність залишаються на піку популярності. Модні зачіски для довгих волосся розраховані на жінок різного віку. Кожна зможе підібрати те, що їй більше підходить. Модні кучері або стильні зачіски з використанням шпильок і інших аксесуарів допоможуть створити свій власний стиль і при цьому залишатися на піку моди.

Залишаються в моді класичні зачіски для довгого волосся. Такі як пучок збоку, хвости на маківці або потилиці. Дизайнери не зупиняються на чомусь одному. У моді різноманітність і індивідуальність. Жінка повинна бути неповторна і здаватися недосяжною. Її образ може варіюватися від янгола до жінки вамп. Все обмежується тільки смаком і почуттям міри.


Багато будинків моди представили зачіски навіяні переглядом кадрів німого кіно. М'які локони, прямий проділ дихання невинності і пристрасті, недосяжності і ніжності. Чим противоречивей образ, тим він загадковіше і притягательней. За зразок можна взяти див німого кіно Віру Холодну, Долорес Справ Ріо, Джин Харлоу.

Дуже популярними залишаться довгі гладкі волосся з густою чілкою. Повернулася мода вісімдесятих - стрижка каскадом. Звичайно, вона зазнала деяких змін, але залишилося головне - волосся підстрижені подібним чином легко укладаються і йдуть більшості жінок. Єдине виключення складають жінки з тонкими волоссям. Їм можна порадити зробити модну в цьому сезоні стрижку під хлопчика».

Укладання волосся часто є головною проблемою, з якою доводиться стикатися жінки з довгим волоссям. Сучасні тенденції не полегшують жінкам рішення цієї задачі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!