10 Помилок шопінгу на розпродажах

10 помилок шопінгу на розпродажах
Великі магазини, як правило, кілька разів на рік влаштовують розпродажі. В цей час у них коїться щось неймовірне - натовпи жінок намагаються змести з вітрин найцікавіші моделі і, в підсумку, роблять помилки, витрачаючи весь бюджет на абсолютно непотрібні покупки.

Помилка №1. Погано сидить річ.

На розпродажах дуже часто можна зустріти моделі, які залишилися в єдиному екземплярі. Як би річ вам не подобалася, ніколи її не купуйте, якщо розмір вам не підходить. Погано сидить одяг не тільки підкреслить всі недоліки фігури, але і створить враження, що у вас немає смаку.

Помилка №2. Непотрібні речі.

Якщо побачили напис «Все за 99 рублів», зупиніться і подумайте: чи вам необхідна чергова сумочка або ремінь, які виконані, як правило, з дешевих матеріалів і не підійдуть ні до одного комплекту одягу? Навіть якщо врахувати смішну вартість цих речей, якщо вони ніколи вам не знадобляться, це викинуті на вітер гроші.

Помилка №3. Примірка.

Ніколи не купуйте одяг без примірки, навіть якщо в примірювальну кабінку кілометрова черга. В іншому випадку ви ризикуєте витратити гроші і набрати багато непотрібних речей, які будуть висіти в шафі мертвим вантажем.

Помилка №4. Купівля першій-ліпшій речі.

Провівши кілька годин в магазинах і не знайшовши в них те, щоб вас зачепило, не беріть більш-менш пристойну річ в надії, що вам вдасться її скомбінувати з іншим одягом. Як правило, куплена річ надівається в кращому разі один раз, а решту часу припадати пилом на полиці в шафі.

Помилка №5. Пошук певної речі.

Якщо ви прийшли на розпродаж з метою придбати певну річ, а її не виявилося, не переживайте: можливо у магазині знайдеться щось схоже за стилем або забарвленням. Розпродаж - нагода придбати щось необхідне за низькою ціною, так навіщо відмовляти собі в задоволенні.Помилка №6. Акцент на модні тренди.

Вік модних трендів, як правило, дуже короткий, а ви ризикуєте придбати річ, яка на наступний рік може виглядати безглуздо. Краще витратитися на нейтральну і класичний одяг, який можна носити не один сезон.

Помилка №7. Надмірні витрати.

Витратити весь сімейний бюджет на розпродажах - найбільша помилка, яку можна зробити. Плануючи похід в магазин, відкладіть стільки грошей, скільки може коштувати необхідна річ, плюс додайте 15% від цієї суми на непередбачені витрати.

Помилка №8. Шопінг на весь день.

Розпродаж - не мета життя, це просто можливість оновити свій гардероб, скориставшись знижкою, тому присвячувати їй весь день не цілком розумно. Зробіть перерву на обід, випийте чай або каву, і тільки тоді продовжуйте шопінг.

Помилка №9. Одяг тілесного кольору.


Бежеві або тілесні кольори, як правило, можуть акцентувати увагу на недоліки шкіри. Навпаки, вибирайте більш яскраві моделі, які підкреслять здоровий рум'янець і достоїнства вашої фігури.

Помилка №10. Боязнь пропустити знижки.

Магазини влаштовують знижки не менше 2 разів на рік, а сума знижок залежить від конкретного магазину і збільшується з часом. Тому якщо ви пропустили розпродаж, не переживайте: існує шанс придбати зі знижкою вподобану річ через кілька місяців.Увага, тільки СЬОГОДНІ!