Діаманти по сезону

Діаманти по сезону
Діаманти - межа мрій більшості жінок. Кожна мріє мати хоча б одне кільце або пару сережок з цим чудовим каменем, а якщо добробут дозволяє, то краще, щоб діамантів було багато - до будь-якого вбрання і будь-якого приводу.

Діамант як «король каменів» вимагає до себе особливої уваги. Прикраси з діамантами недостатньо просто купити і носити їх потрібно вміти носити правильно.

По-перше, існує думка, що діаманти не варто носити незаміжнім дівчатам. Їх прикрасами є срібло, перли, бірюза і емаль. Настільки величні камені, як діамант, більше підходять заміжнім жінкам.

Друге неписане правило - діаманти не носять вдень. Гра світла каменю повністю розкривається тільки при вечірньому світлі, так що до 17-00 краще надягати прикраси з іншими каменями.

Що стосується часу року, то, надягаючи діаманти, варто пам'ятати: взимку і восени переважно великі масивні прикраси, які виділяються на тлі розкішних хутряних шат. Влітку і навесні, коли тіло відкрито, вибір краще зупинити на точених витончених браслетах і кільцях. Втім, у будь-якому випадку прикраси потрібно підбирати до наряду і приводу надіти їх. Не забувайте також про вашому віці і особливості зовнішності.


Існують певні поради і про те, як саме слід носити діаманти. Наприклад, кільце з цим каменем носять на безіменному пальці лівої або правої руки. Його ні в якому разі не можна комбінувати з іншими кільцями: на пальці, а краще і на руці дороге кільце повинно бути одне.

Діамантові сережки підбираються строго під форму обличчя і шиї. Власницям «лебединою» шиї підуть довгі сережки, а повним жінкам з досить короткою шиєю - невеликі круглі сережки.

Браслети з діамантами прийнято носити на правій руці. Кольє або намиста з камінням найбільш ефектно виглядають на відкритій шиї і плечах.Увага, тільки СЬОГОДНІ!