Модні стрижки 2011

Модні стрижки 2011
Мода дуже мінлива і примхлива. Вона постійно змінюється на все, в тому числі і на стрижки. Отже, давайте розглянемо, які ж стрижки будуть модними цього сезону, щоб бути у всеозброєнні і виглядати прекрасно.

У модних стрижках 2011 не обійдеться без ретро-напрямку. Воно вже кілька сезонів не покидає своїх високих позицій. Ретро-напрям пропонує повернути з минулого вельми цікаві образи. Стрижки в стилі ретро будуть виконуватися як на коротке, так і на довге волосся.

Модні стрижки 2011 для короткого волосся.

Найпопулярнішою стрижкою для короткого волосся стане «каре». Це завдяки тому, що воно дозволяє виконати два види укладання: гладку і локони. Дуже цікаво виглядає новий вид каре. Його новизна полягає в чубчику прямокутної форми. Довжину волосся фахівці радять робити трохи вище підборіддя.

Другий за популярністю стрижкою стане стрижка «паж». Вона прекрасно підійде власницям прямого волосся. Її також можна видозмінювати за допомогою різної довжини окремих пасм волосся або ж чубчика.

Стрижка «том-бій» також буде актуальна в цьому сезоні. Її роблять на основі короткого асиметричного бобу з довгою чубчиком.

Модні стрижки 2011 для довгого волосся.


На піку популярності - недбалість в укладанні волосся. На подіуми в нових варіаціях знову повернувся яскравий і непередбачуваний стиль гранж. Його зухвалість вітається дизайнерами.

Абсолютною протилежністю йому є повна природність - класичні форми, блискучі, рівні волосся без будь-яких прикрас на них.

Більшість варіантів модних стрижок на довге волосся походять від класичних, таких, як подовжене каре, «каскад», подовжений «сесун».Увага, тільки СЬОГОДНІ!