Парфумерний питання: як відрізнити оригінал від підробки?


Парфумерний питання: як відрізнити оригінал від підробки?
Купуючи парфуми навіть за високу ціну, ви не захищені від підробок. Для того, щоб переконатися в якості продукції, попросіть у продавця сертифікат якості. Якщо немає можливості це зробити, дотримуйтесь наших порад.

Для того, щоб не попастися на вудку шахраїв, завжди звертайте увагу на упаковку духів. Написи повинні бути чіткими, акуратними. На підробках вони зазвичай розпливчасті і занадто дрібні. Перевірте, чи правильно написано назву фірми і аромату. Справжній виробник завжди вказує на упаковці назву, дату виготовлення, термін придатності продукції і де вона була зроблена. При цьому, повинно бути напісно не просто "France", а фраза "Made in France" повністю.
Перевірте щільна чи коробочка, чи немає на ній дефектів. Целофан повинен щільно облягати упаковку, що не пузиритися і не морщиться. Він повинен бути дуже тонким і ідеально відповідним за розміром до коробки. Деякі духи продаються і без целофановий упаковки, але це нормально: багато фірм зараз відмовилися від неї.
На прилавках магазинів можна побачити цікаві флакони самої хитромудрої форми. Чим складніше фігура і візерунок флакона, тим менша ймовірність, що його підроблять. Скло повинно бути чистим і прозорим, без бульбашок повітря і подряпин. Майте на увазі, що хороші духи ніколи не закриваються металевою кришкою, бо від дотику з металом духи псуються. Флакон повинен підходити за розміром до коробки, не бовтатися в ній.
Уважно вивчіть штрих-код продукції. На упаковці французьких духів перша цифра - "3". Великобританія - 50, Німеччина - 400-440, Іспанія - 84, Італія -Увага, тільки СЬОГОДНІ!