Як вибрати наряд для подружки нареченої

Як вибрати наряд для подружки нареченої
Головна героїня на весіллі - це, безсумнівно, наречена: у своє свято вона повинна бути найкрасивішою, тому до вибору весільної сукні дівчата, як правило, підходять з особливою ретельністю. Наряди подружок нареченої повинні доповнювати її світлий і ніжний образ, і підбирати їх слід, спираючись на кілька правил.
Правильно обрані сукні для подружок нареченої створюють витончений і гармонійний фон, що підкреслює красу, ніжність і урочистість наряду нареченої. Вони повинні бути красивими, але в той же час досить простими і скромними.

Збираючись заміж, дівчата в Росії, як правило, вибирають в дружки одну з подруг або родичок, але з недавніх пір стала дуже популярною західна традиція запрошувати в подружки кілька людей. Це віяння увазі останнім одягатися в сукні з тканини одного кольору і типового фасону або в абсолютно однакові наряди. Бажано, щоб туалети подружок були витримані в одному стилі з сукнею нареченої.

Гостям не варто одягатися на весілля в чорне: цей колір буде недоречний на святі народження нової сім'ї, оскільки символізує траур. Також прийнято вважати, що біле плаття - не найвдаліший вибір для подружки, бо це прерогатива нареченої, причому навіть у тому випадку, якщо вона сама віддала перевагу наряд іншого відтінку. Однак поява Піппи Міддлтон в білій сукні на церемонії одруження своєї сестри Кейт і принца Вільяма дало поштовх до розвитку нової тенденції у весільній моді, тому сьогодні білий колір в нарядах подружок не є моветоном.


Палітра відтінків для суконь подружок нареченої дуже багата: пастельні (блідо-блакитний, ніжно-рожевий, світло-зелений, бірюзовий), яскраві (червоний, жовтий, малиновий, фіолетовий), спокійні (темно-синій, бордо, сірий, коричневий), а також срібний і золотистий тони. Головне, щоб убір нареченої і наряди подружок гармоніювали між собою. Також дуже ефектно виглядатимуть вдало підібрані до гардеробу учасників церемонії весільні букети.До фасонам суконь теж існують певні вимоги. Зокрема, пишна спідниця, шлейф, модель «русалка», глибоке декольте, екстремальне міні, спокусливі розрізи, паєтки, стрази і кристали для нарядів подружок нареченої абсолютно неприпустимі, оскільки відволікають увагу від нареченої. Якщо дозволяє фігура, то можна вибрати елегантне вечірнє плаття облягаючого силуету в стилі максі, в іншому випадку краще зупинитися на фасоні струмуючого вільного покрою, який приховає недоліки і підкреслить достоїнства.

Втім, головне, чим слід керуватися при виборі вбрання на весілля - це побажання самої нареченої, а задача подружок - представити її в найвигіднішому світлі і зробити королевою цього чарівного і незабутнього свята.Увага, тільки СЬОГОДНІ!