Як правильно купувати ювелірні прикраси

Як правильно купувати ювелірні прикраси
Кращі друзі дівчат - це ювелірні прикраси і діаманти. Щоб відчути всю магію прикрас, спочатку їх потрібно купити. А робити це потрібно, дотримуючись певних правил.

Для початку визначитеся з формою ювелірного виробу.

Жінкам з витонченими тонкими пальцями варто уникати великих великих каменів. Сережки-підвіски рекомендують носити дамам з довгою шиєю і тільки під гладкі зачіски. Жінкам «в тілі» можна дозволити собі сережки-гудзики і масивні прикраси.

При покупці перснів і кілець не варто забувати про одне правило: на безіменний палець тонкі кільця надягають по одному. Носити відразу кілька кілець на одному пальці - це моветон.

Кільця з великими каменями прийнято носити на вказівному або середньому пальці.

Носять вільно, спустивши до кисті, тільки браслети без будь-яких каменів. Якщо ваш браслет прикрашений великим діамантом або композицією каменів, то його потрібно підтягувати вище і фіксувати на руці.Кулони варто приміряти на глибокому вирізі або на однотонної гладкою одязі.

Кольє повинно гармоніювати з вашою шкірою, тому при його виборі має бути декольте.


Слідкуйте за трендами

В даний час ювелірна мода змінюється дуже швидко. Буквально вчора ще виробники рекомендували носити класичні холодні комплекти з діамантами, а сьогодні вже на самому піку моди - об'ємний камінь в обрамленні діамантів. Також в моді зараз напівкоштовні камені, які чергуються в браслетах, кольє, ланцюжках з підвісками з дорогоцінних металів. Не варто прагнути купувати сумермодние ювелірні прикраси, так як якщо сьогодні наймодніше намисто коштує так само, як і класичне кільце з діамантом суворої огранки, це зовсім не означає, що через 15 - 25 років рівність в ціні залишиться колишнім. Ви можете бути впевненою, що кільце з діамантом буде продано набагато дорожче, ніж модне намисто, яке виконано в модних тенденціях на сьогоднішній день.

Не купуйте прикраси в ТВ-шопах і інтернет-магазинах. Даний спосіб придбання досить-таки сумнівний. Зараз в інтернеті розвелося дуже багато шахраїв. Та й до того ж найголовнішим при покупці є примірка. Вибираючи, кільце, одягніть його на ваш палець, подивіться на руку і помилуйтеся блиском оправи і грою граней.Увага, тільки СЬОГОДНІ!